מודולים ותוספות במערכת ניהול

אנו ב2all מעניקים לכם מגוון תוספים ושירותים, ביניהם תוספים שפיתחנו בעצמנו.

המודולים יהפכו את אתרך מבסיסי למקצועי יותר.

API להתממשקות לחברות חיצוניות

טואול מציעה API מתקדם המאפשר שילוב חלק עם מערכות חיצוניות, ומשפר את הפונקציונליות והיעילות של אתר האינטרנט שלכם. באמצעות ה-API , תוכלו לסנכרן מערכות שונות, ולהבטיח שכל רכיבי האתר שלכם יעבדו יחד בהרמוניה.


תכונות עיקריות של ה-API 

 • שליפת נתוני טפסים: גישה נוחה לנתונים שהוגשו דרך טפסים באתר שלכם. תכונה זו מאפשרת לכם לאסוף ולנתח נתונים של משתמשים, לשפר את האינטראקציה עם הלקוחות ולנהל נתונים בצורה יעילה יותר.
 • שליפת רשימת טפסים קיימים: ניהול יעיל של הטפסים שלכם על ידי שליפת רשימה מקיפה של כל הטפסים הזמינים באתר. זה עוזר בארגון ותחזוקה של תהליכי איסוף הנתונים באתר שלכם.
 • שליפת נתוני הזמנות: מעקב אחר כל ההזמנות שבוצעו באתר שלכם. תכונה זו חיונית לניהול מכירות, עיבוד עסקאות ושמירה על תיעוד מדויק.
 • עדכון סטטוס הזמנה.
 • עדכון מוצר: שמירה על מידע מעודכן על המוצר על ידי עדכון פרטי המוצר לפי הצורך. זה כולל שינויים במחירים, תיאורים וזמינות.
 • שליפת מוצרים: גישה לרשימה מלאה של מוצרים באתר שלכם. זה חיוני לניהול מלאי ולהבטחה שרשימות המוצרים יהיו מדויקות ועדכניות.
 • יצירת קופון: שיפור אסטרטגיות השיווק שלכם על ידי יצירת קופוני הנחה בקלות. תכונה זו תומכת בהנחות לכלל החנות, מבצעי כמות והנחות על פריטים ספציפיים.
 • יצירת מוצר: פישוט תהליך הוספת מוצרים חדשים לאתר שלכם. 

יתרונות השימוש ב-API

 • פעילות יעילה: על ידי שילוב עם מערכות חיצוניות, ה-API מבטיח שכל הפונקציות של אתר האינטרנט שלכם יסונכרנו, מה שמוביל לפעילות יעילה יותר.
 • חוויית לקוח משופרת: עדכונים בזמן אמת ומידע מדויק משפרים את שביעות רצון הלקוחות והאמון בעסק שלכם.
 • גמישות ושליטה: ה-API מעניק לכם שליטה מלאה בנתונים ובפעילות של אתר האינטרנט שלכם, ומאפשר לכם לבצע עדכונים ושינויים במהירות.
 • ניהול מכירות משופר: עם תכונות כמו מעקב אחר הזמנות וניהול מוצרים, תוכלו לנהל טוב יותר את המכירות והמלאי שלכם, מה שיוביל לשיפור ביצועי העסק.

ה-API נועד לספק לכם את הכלים הדרושים ליצירת אתר אינטרנט דינמי, רספונסיבי ויעיל. בין אם אתם מנהלים חנות וירטואלית או אתר עשיר בתוכן, שילוב API יסייע לכם לייעל תהליכים ולשפר את חוויית המשתמש הכוללת.


השירות בתוספת תשלום - לפרטים יש לפנות למנהלת תיק לקוח

התממשקות אתר למערכת חיצונית
API להתממשקות לחברות חיצוניות

מאמרים מומלצים

לקוחות יקרים של טואול, אנו שמחים להציג שילוב חלק עם Cloud Rocket, המציע המרת אתר האינטרנט שלכם לאפליקציות אנדרואיד ואייפון. שילוב זה כולל גם את היכולת לשלוח התראות פוש ישירות למשתמשי האפליקציה שלכם.
אתר מראה לפייסבוק המאפשר סריקת מוצרים מהאתר למערכת פייסבוק קטלוג. מוצרים שיעודכנו במערכת הניהול יתעדכנו אוטומטית באתר המראה.
חברת טואול מאפשרת להתממשק עם TRACK NOW המציע פתרון מקיף לשיווק דיגיטלי וניהול תוכניות שותפים, המותאם לצרכים של עסקים מודרניים השואפים להרחיב את נוכחותם המקוונת וערוצי המכירות שלהם.
רובוט זאפ מאפשר לעדכן את המחירים באתר הלקוח לפי המחיר הכי זול בזאפ בלחיצת כפתור ולהציג את המחיר כזולים יותר ביחס למתחרים. מטרת הרובוט הוא לגרום למוצר ספציפי להיות מדורג גבוה ברשימת הספקים ולהגדיל את מכירות המוצר. מנוע זה מעדכן באופן אוטומטי את המחיר של המוצר ברשימה המופיעה. ($ בתשלום)
התממשקות לקבוצת עזראילי , דרך עזריאלי קום- הקניון הוירטואלי הגדול בישראל. התממשקות לעזריאלי קום מצריכה העזרות במודל מיוחד במערכת שאפשר להתממשק אליה בדרך פשוטה , קלה ונוחה. בכדי להכנס לשיווק מוצרים באמצעות עזריאלי קום יש צורך להגיע עימם להסכם מסחרי הבודק את רלוונטיות מוצרי האתר. ($ בתשלום)
פיד מוצרים לגוגל הינו פיד של מקור נתונים שמשתמש במוצרים הנמצאים באתר ומציג אותם בגוגל. מטרת המרכת היא לקלוט מוצרים בחנות הוירטואלית ולהציג לגולשים את המוצרים המתאימים ביותר עבורם בשטחי הפרסום בגוגל. ($ בתשלום)
אתר מראה לזאפ המאפשר לסנכרן את המוצרים באתר מול זאפ באופן אוטומטי ובקלות. ניתן להעלות את מוצרי האתר לזאפ באופן אוטומטי באמצעות אתר מראה לזאפ. אתר מראה לזאפ זהו אתר הכולל מידע על המוצרים ועל האתרר עצמו ללא צורך בפן העיצובי. ($ בתשלום)
פיד נתונים הוא גיליון נתונים המאפשר להעלות פריטים לקלטלוג בפייסבוק וכך גם לייצר קמפיין shopping להעלאת החשיפה באינסטגרם ובפייסבוק. פיד הנתונים הוא מעין אתר מראה המספק מידע על המוצרים בארת ללא צורך בפן העיצובי. הפיד מורכב מקובץ XML אשר כולל בתוכו את כל המידע המתאים למוצרים הקיימים באתר. ($ בתשלום)
אתר מראה המאפשר לראות את האתר בעוד שפות מלבד השפה שנבחרה. אתר מראה הינו אתר המשכפל את האתר המקורי, אך קיימים ישינויים ויזואלים לצורכי שיווק, אתר מראה נועד עבור קהלי יעד שונים ממקומות שונים בעולם המדברים בשפה שונה ואתר מראה מתאים את עצמו בהתאם לשפה ולקהלי היעד השונים. ($ בתשלום)
logo בניית אתרים