מודולים ותוספות במערכת ניהול

אנו ב2all מעניקים לכם מגוון תוספים ושירותים, ביניהם תוספים שפיתחנו בעצמנו.

המודולים יהפכו את אתרך מבסיסי למקצועי יותר.

המרת האתר שלכם לאפליקציה באמצעות ממשק CLOUD ROCKET

לקוחות יקרים של טואול, אנו שמחים להציג שילוב חלק עם Cloud Rocket, המציע המרת אתר האינטרנט שלכם לאפליקציות אנדרואיד ואייפון. שילוב זה כולל גם את היכולת לשלוח התראות פוש ישירות למשתמשי האפליקציה שלכם.


המרת אפליקציות פשוטה

הפיכת אתר אינטרנט לאפליקציה הייתה בעבר פרויקט מסובך ויקר. הודות לשילוב שלנו עם Cloud Rocket, תהליך זה יעיל וידידותי לתקציב. המערכת שלנו מאפשרת לכם להמיר את אתר האינטרנט שלכם לאפליקציה סלולרית במהירות, במאמץ מינימלי.


יתרונות עיקריים:

  • המרה מהירה ויעילה: ניתן להפוך את אתר האינטרנט שלכם לאפליקציה פונקציונלית לחלוטין תוך 24 שעות, הודות למערכת היעילה של Cloud Rocket.
  • ניהול תוכן חלק: נהלו את האפליקציה שלכם ישירות דרך אתר האינטרנט שלכם. כל עדכון שתבצעו באתר האינטרנט שלכם ישתקף אוטומטית באפליקציה, ויבטיח עקביות וקלות שימוש.התראות פוש: שמרו על מעורבות משתמשי האפליקציה שלכם עם התראות פוש (הודעות קופצות) מיידיות. הודעות אלו יעילות ביותר, כאשר למעלה מ-90% מהן נקראות, בהשוואה לשיעורים נמוכים בהרבה עבור מיילים והודעות SMS.
  • נוכחות מוגברת: כיום, 80% מגלישה באינטרנט מתבצעת במכשירים ניידים, ולכן נוכחות של אפליקציה מבטיחה שתמשכו יותר תשומת לב מהמשתמשים. אפליקציות זוכות למעורבות גבוהה משמעותית, כאשר משתמשים מבלים בהן 86% יותר זמן מאשר באתרי אינטרנט.
  • מעורבות לקוחות: האפליקציה מאפשרת לכם לבנות בסיס לקוחות נאמן, להציע עדכונים, חדשות, מבצעים וקופונים ישירות לאלו המתעניינים ביותר בשירותים שלכם.
  • נגישות קלה: האפליקציה שלכם תהיה נגישה בקלות ממסך הבית של המכשירים הניידים של הלקוחות שלכם, ותקל עליהם להישאר מעודכנים ולפנות אליכם.

על ידי שילוב עם Cloud Rocket, תוכלו לשפר את הפונקציונליות וההגעה של אתר האינטרנט שלכם, ולהבטיח שהעסק שלכם יישאר תחרותי בשוק הסלולרי.


שיתוף פעולה זה מציע לכם באופן מוגבל הנחה של 500 ש"ח להפיכת האתר לאפליקציה.


נצלו את ההצעה הבלעדית הזו ושדרגו את הנוכחות המקוונת שלכם עוד היום.


לפרטים נוספים והרשמה היכנסו לאתר – CLOUDROCKET

 

התממשקות אתר למערכת חיצונית
המרת האתר שלכם לאפליקציה באמצעות ממשק CLOUD ROCKET

מאמרים מומלצים

אתר מראה לפייסבוק המאפשר סריקת מוצרים מהאתר למערכת פייסבוק קטלוג. מוצרים שיעודכנו במערכת הניהול יתעדכנו אוטומטית באתר המראה.
חברת טואול מאפשרת להתממשק עם TRACK NOW המציע פתרון מקיף לשיווק דיגיטלי וניהול תוכניות שותפים, המותאם לצרכים של עסקים מודרניים השואפים להרחיב את נוכחותם המקוונת וערוצי המכירות שלהם.
רובוט זאפ מאפשר לעדכן את המחירים באתר הלקוח לפי המחיר הכי זול בזאפ בלחיצת כפתור ולהציג את המחיר כזולים יותר ביחס למתחרים. מטרת הרובוט הוא לגרום למוצר ספציפי להיות מדורג גבוה ברשימת הספקים ולהגדיל את מכירות המוצר. מנוע זה מעדכן באופן אוטומטי את המחיר של המוצר ברשימה המופיעה. ($ בתשלום)
התממשקות לקבוצת עזראילי , דרך עזריאלי קום- הקניון הוירטואלי הגדול בישראל. התממשקות לעזריאלי קום מצריכה העזרות במודל מיוחד במערכת שאפשר להתממשק אליה בדרך פשוטה , קלה ונוחה. בכדי להכנס לשיווק מוצרים באמצעות עזריאלי קום יש צורך להגיע עימם להסכם מסחרי הבודק את רלוונטיות מוצרי האתר. ($ בתשלום)
פיד מוצרים לגוגל הינו פיד של מקור נתונים שמשתמש במוצרים הנמצאים באתר ומציג אותם בגוגל. מטרת המרכת היא לקלוט מוצרים בחנות הוירטואלית ולהציג לגולשים את המוצרים המתאימים ביותר עבורם בשטחי הפרסום בגוגל. ($ בתשלום)
אתר מראה לזאפ המאפשר לסנכרן את המוצרים באתר מול זאפ באופן אוטומטי ובקלות. ניתן להעלות את מוצרי האתר לזאפ באופן אוטומטי באמצעות אתר מראה לזאפ. אתר מראה לזאפ זהו אתר הכולל מידע על המוצרים ועל האתרר עצמו ללא צורך בפן העיצובי. ($ בתשלום)
פיד נתונים הוא גיליון נתונים המאפשר להעלות פריטים לקלטלוג בפייסבוק וכך גם לייצר קמפיין shopping להעלאת החשיפה באינסטגרם ובפייסבוק. פיד הנתונים הוא מעין אתר מראה המספק מידע על המוצרים בארת ללא צורך בפן העיצובי. הפיד מורכב מקובץ XML אשר כולל בתוכו את כל המידע המתאים למוצרים הקיימים באתר. ($ בתשלום)
אתר מראה המאפשר לראות את האתר בעוד שפות מלבד השפה שנבחרה. אתר מראה הינו אתר המשכפל את האתר המקורי, אך קיימים ישינויים ויזואלים לצורכי שיווק, אתר מראה נועד עבור קהלי יעד שונים ממקומות שונים בעולם המדברים בשפה שונה ואתר מראה מתאים את עצמו בהתאם לשפה ולקהלי היעד השונים. ($ בתשלום)
logo בניית אתרים