מודולים ותוספות במערכת ניהול

אנו ב2all מעניקים לכם מגוון תוספים ושירותים, ביניהם תוספים שפיתחנו בעצמנו.

המודולים יהפכו את אתרך מבסיסי למקצועי יותר.

הזמנה טלפונית בדף הזמנה

הזמנה טלפונית הינה הזמנה שניתן לבצע את התשלום למוצרים באתר דרך התקשרות עם בעל האתר לביצוע רכישה.
ניתן לבצע גם הזמנות טלפוניות בעזרת פיצ'ר פשוט מאוד שיעניק ללקוחות לבחור הזמנה טלפונית ולאחר מכן בעל האתר יוכל להתקשר בכדי לבצע את הרכישה.

  • באמצעות טופס הזמנה טלפונית ניתן ללוות את הלקוח בתהליך הרכישה.

    כלומר, הזמנה המבוצעת דרך הטלפון היא עסקה שבעל הכרטיס או מזמין הסחורה מעוניין בתשלום של המוצר דרך הטלפון,
  • בכדי להמנע מהזנת פרטי אשראי בעמוד הסליקה באתר האינטרנט, או לקוח המעוניין לשלם במזומן, צ'קים ובכל דרך אחרת שהיא לא בכרטיס אשראי

    איך מבצעים הזמנה טלפונית? 
    הגולש מזין את הפרטים האישיים שלו ובוחר באופציה של הזמנה טלפונית. 
לאחר מכן, בעל האתר מתקשר אל הלקוח בכדי לגבות ממנו את התשלום באמצעים השונים שברשותו.
הזמנה טלפונית בדף הזמנה
מודולים ופיצ'רים לחנות וירטואלית

מאמרים מומלצים

מערכת המאפשרת סינון ומיון של כל המוצרים לפי פרמטרים המוגדרים על ידי בעל האתר. בעל האתר בוחר את הפרמטרים המתאים לו לסינון אפשרויות בחנות הוירטואלית, ולאחר מכן לגולש יש אפשרות לסנן את התוצאות באתר בשביל להקל בבחירת המוצר המתאים ביותר עבורו.
כרטיס גיפט קארד המאפשר לטעון בו סכום כסף מסוייפ לפי בחירת הלקוח וניתן לממש בחנות/בית העסק. כרטיס זה מאפשר ללקוח לטעון איזה סכום כסף שיבחר ולממש אותו בחנות או בבית העסק בהתאם לתנאי השימוש. במערכת של טואול ניתן לייצר גיפט קארד וירטואלי הנותן את אותו המענה דרך מערכת הקופונים.
מודל המאפשר מכירת קורסים אונליין דרך האתר לגולשים. המערכת מעניקה הרשאות לגולשים אשר רכשו את הקורסים ובעל האתר יכול לעקוב אחר כל משתמש ולראות איזה קורס רכש ומה הקורסים והסרטונים המשוייכים לו. ($ בתשלום)
מודל נקודות כסף הינו מודל לצבירת נקודות לאחר רכישת מוצר המעניק הנחה או הטבה משמעותית לרכישה הבאה. מודל פשוט ונוח לשימוש הלקוח המעניק לבעל האתר את היכולת להגדיר נקודות כסף לכל מוצר ולעדכן נקודות כסף ללקוחותיו למען חיסכון והחזרת כסף על כל קנייה.
מערכת המאפשרת שליטה מלאה בכל הקשור לניהול הזמנות באתר. במערכת ניתן לנהל סטטוס הזמנה של הלקוח (הזמנה שנשלחה, ביצוע, הזמנה שולמה ועוד). ובנוסף, לשלוח ללקוח מייל עם עדכון סטטוס ההזמנה שלו.
בעת בניית חנות וירטואלית בטואול ישנה אפשרות להוסיף תגיות מבצע למוצרים. הוספת תגיות המבצע תאפשר לרוכשים לראות את המבצעים הקיימים באתרך בצד התמונה של המוצר עוד לפני כניסתם למוצר עצמו ובכך תוביל אותם לקנייה מרובה ורכישה נוחה ויעילה יותר.
מערכת המאפשרת ניהול מלא של שרשרת האספקה באופן מקוון. ניהול ספקים מאפשר ניהול מגוון תהליכים עסקיים בין הספק ללקוח. כמו- הזמנות, ניהול משלוחים, אפשרויות שליחת מוצרים בהזמנה בהתאם לספק המוכר את אותו המוצר ועוד. ($ בתשלום)
מערכת דוחות העוקבת אחר הפעילויות באתר. מערכת דוחות מאפשרת מעקב ושיטה מלאה אחרי פעולות באתר, ניתן להוציא מגוון רחב של דוחות בכדי לעקוב אחר הפעילות באתר כמו: כניסות, הזמנות, מוצרים, יוצרי קשר, הכנסות ועוד.
מודל של מוצרים דומים מאפשר לנו בדף מוצר מציג ללקוחותינו מוצרים דומים למוצרים האחרונים שצפו בהם. ובנוסף, מאפשר להם לצפות במוצרים האחרונים שהם ביקרו בהם. אפשרות נוספת וייחודית שניתן לבצע באתר היא בחירת מוצרים משלימים ללקוח. מודל זה מאפשר לנו להציג מוצרים נוספים ללקוחות ולהגדיל מכירות.
מודל אפשרויות משלוח מתקדמות מאפשר ללקוח להגדיר את דמי המשלוח שלו לפי משקל של מוצרף איזורים בארץ או בחו"ל, ולהגדיר דמי משלוח שונים בהתאם למחיר מינימום ומחיר מקסימום בסל קניות של כל לקוח.
מערכת ניהול המאפשרת התחברות של משתמשים לאתר באמצעות משתמש וסיסמא שבעל האתר מגדיר ,מאפשרת זיכרון של כל פרטי המתשמש והצגת הסטוריית הזמנות של לקוחות. בנוסף, בעל האתר יכול להגדיר את ההרשאות והיכולות לפי סוגי משתמשים. ($ בתשלום)
בעת בניית חנות וירטואלית בטואול ישנה אפשרות להציג את מקור הגעת המכירות. לאחר הקמת אתר ובעת תחילת הפעילות שלו אחד הדברים החשובים מצד הניהול הוא הצגת מקור הגעת המכירות, במערכות של טואול באופן אוטומוטי בעת בניית אתר מערכת זו מגיעה ללקוחותינו בכדי לעזור ליעילות האתר ומקסום יכולות המכירה.
מערכת מתקדמת המאפשרת הוספה של מאפיינים ותוספות למוצר. הוספת מאפיינים ותוספות למוצרים באתרך חשובים לתהליך המכירה של המוצרים, הוספת המאפיינים והתוספות מאפשרים ללקוח לקבל את כל המידע שהוא צריך לפני סיום הרכישה שלו באתרך.
בעת הקמת אתר בטואול בעל העסק מקבל מערכת ניהול קופונים מתקדמת. באמצעות המערכת תוכלו ליצור ולבצע ניהול קופונים בצורה פשוטה וקלה. המערכת כמו כן מאפשרת הצגה ישירה של הקופונים בחנות הוירטואלית, ובאמצעות הגדרות של הקופונים תוכלו לבצע תזמון של קופון מתאריך תחילתו ועד סופו.
logo בניית אתרים