1. דף הבית
  2. מדריכים
  3. סדרת סרטוני ההדרכה

בסרטון זה תלמדו כיצד להוסיף לאתר שלכם סרטון מיוטיוב בעזרת קישור בלבד. דרך פשוטה ומהירה שתשדרג את אתרכם.
בסרטון זה תלמדו כיצד לחבר את האתר שלכם לגוגל אנליטיקס. גוגל אנליטיקס הוא שירות שמוצע מטעם חברת גוגל, היוצר נתונים סטטיסטיים על תנועות גולשים באתרי אינטרנט. חיבור לגוגל אנליטיקס יציג לכם בפירוט את הנתונים על אתרכם וישמש רבות לבקרה על התנועות באתר.
בסרטון זה תלמדו על הוספת תוכן לאתר, איך לעצב אותו בקלות בעזרת תבניות ובעצם לשדרג את אתרכם
בסרטון הבא תלמדו כיצד ניתן ליצור קופונים באתרכם. תלמדו כיצד לנהל הנחות, גיפט קארד וקופונים וכיצד ניתן לעשות זאת למוצר ספציפי, קבוצת מוצרים או לכלל החנות.
רוצים לשמור על פונט אחיד לכל האתר? הסרטון הזה הוא בשבילכם. הסרטון הבא יציג כיצד אפשר להתאים לטקסט את הגופן הרלוונטי לאתרכם
כפתור "הוסף לסל" כפי שמוצג בסרטון יכול להופיע בטרם דף המוצר הספציפי ובעצם יכול למנוע מהלקוח להיכנס לראות את פרטי המוצר. יש אפשרות להוריד את הכפתור והסבר לכך יהיה בסרטון הבא:
בסרטון זה תלמדו ליצור מאפיינים למוצר שלכם ותוספות בהתאם. המאפיינים כגון בחירת צבע, מידה, גודל וכו, בעלי חשיבות רבה לסדר וארגון של החנות המקוונת שלכם.
בסרטון זה תלמדו כיצד לעדכן תוכן במוצרי החנות שלכם. דוגמאות: פירוט טכני, הסבר על המוצר וכל פסקה שתרצו להוסיף
בסרטון זה תלמדו בכמה צעדים פשוטים כיצד תוכלו להוסיף דפי מאמר לאתרכם ומה מטרתם.
בסרטון זה תלמדו כיצד לעלות מוצרים לאתר. חשוב לציין שמוצרים אפשרי להעלות רק מתתי קטגוריות ראשיות כפי שמוסבר בסרטון
בסרטון זה תלמדו כיצד לנהל את מלאי המוצרים שלכם בהתאם למאפייני המוצר בחנות המקוונת שלכם. אם יש לכם מוצר ולו מספר מידות, צבעים גדלים ועוד, ותרצו לנהל מלאי נפרד לכל אפיון המוצר - הסרטון הזה הוא בשבילכם.
הבט חשוב מאוד לניהול מוצלח של אתרכם הוא הוספת מילות מפתח למוצרי החנות. בסרטון זה תלמדו איך לעשות זאת:
בסרטון זה נלמד כיצד ניתן לערוך את התפריט העליון באתרכם. מדובר בשורה העליונה באתר בוא ניתן לנווט בין הדפים השונים.
בסרטון זה נלמד כיצד ניתן לפתוח דפי תוכן באתרכם. נילמד כיצד לערוך אותם ולנהל אותם על פי רצונכם.
בסרטון זה נלמד איך להוסיף מוצרים לדף הבית. נלמד איך לשלוט על סדר הופעתן באתר ואיך ניתן יהיה להקפיא תצוגה מעייני הגולש או לחשוף את המוצר באתר.
בסרטון זה נלמד כיצד ליצור חלון קופץ באתר. חלון זה מוצג כאשר הגולשים נכנסים לאתר או לדף לבחירתכם ובאפשרותכם להציג לגולש תוכן ראשוני מודגש.
בסרטון זה נלמד כיצד ניתן ליצור מאפייני סינון למוצרכים בחנות המקוונת. מאפשר לגולשים בנוחות יותר להגיע למוצר הרצוי.
בסרטון זה נלמד כיצד אפשר להוסיף אייקונים לתפריט באתרכם. אייקונים כגון סל קניות, ווצאפ ועוד משמשים את הגולשים למעבר בין חלונות או דפים באתר או מחוצה לו בהתאם לרצונכם.
בסרטון זה נלמד איך ליצור חלון המציע לגולשים מוצרים נוספים לרכישה. אופציה זו מזמינה את הגולשים לראות מוצרים שאולי יענינו אותו ובכך ניתן להגדיל הכנסות.
logo בניית אתרים