מודולים ותוספות במערכת ניהול

אנו ב2all מעניקים לכם מגוון תוספים ושירותים, ביניהם תוספים שפיתחנו בעצמנו.

המודולים יהפכו את אתרך מבסיסי למקצועי יותר.

דירוגים וחוות דעת למוצר

בעת בניית אתר \ חנות וירטואלית בחברת טואול ישנה אפשרות להוספת דירוגים וחוות דעת למוצרים באתרך.
באפשרות הוספת דירוגים וחוות דעת למוצרים מתאפשרת האופציה להצגת ביקורות מצטברות למוצרים באתרך,

אופציה זו מאפשרת ללקוחותיך לקבל חוות דעת מרוכשים מאומתים שביקרו באתר ולעודד אותם לרכישת המוצר בעקבות התרשמותם מהפריט.

מודל זה מאפשר לכל גולש לכתוב ביקורת ולדרג את המוצרים הקיימים באתר.

הוספת חוות דעת למוצר הינה רלוונטית עבור כל המוצרים הקיימים באתר. תחת כל מוצר יופיע חוות הדעת והדירוג שהגולש השאיר. 

דירוג מוצרים מוצגים בדף המוצר ומופיעים כדירוגים של 1 עד 5 כוכבים המציגים את המספר הכולל של הביקורות על המוצר.
 כלומר,  אוסף של דירוגים וסקירות של קונים על המוצר  לאחר השלמת הזמנה.

דירוגים וסקירות אלו מסייעים במחקר החלטות רכישה על מוצרים ומביאים לקוחות מתאימים יותר לדפי המוצרים. ומציגים עד כמה הקונים מרוצים מהרכישות וחווית הקנייה שלהם. 

דירוג וחוות דעת למוצר חשובים מאוד מכיוון שהם עוזרים ללקוחות להבין איך מוצר עובד בחיים האמיתיים לפני שרוכשים אותו. 


דירוגים וחוות דעת למוצר
מודולים ופיצ'רים לחנות וירטואלית

מאמרים מומלצים

כרטיס גיפט קארד המאפשר לטעון בו סכום כסף מסוייפ לפי בחירת הלקוח וניתן לממש בחנות/בית העסק. כרטיס זה מאפשר ללקוח לטעון איזה סכום כסף שיבחר ולממש אותו בחנות או בבית העסק בהתאם לתנאי השימוש. במערכת של טואול ניתן לייצר גיפט קארד וירטואלי הנותן את אותו המענה דרך מערכת הקופונים.
מודל המאפשר מכירת קורסים אונליין דרך האתר לגולשים. המערכת מעניקה הרשאות לגולשים אשר רכשו את הקורסים ובעל האתר יכול לעקוב אחר כל משתמש ולראות איזה קורס רכש ומה הקורסים והסרטונים המשוייכים לו. ($ בתשלום)
מודל נקודות כסף הינו מודל לצבירת נקודות לאחר רכישת מוצר המעניק הנחה או הטבה משמעותית לרכישה הבאה. מודל פשוט ונוח לשימוש הלקוח המעניק לבעל האתר את היכולת להגדיר נקודות כסף לכל מוצר ולעדכן נקודות כסף ללקוחותיו למען חיסכון והחזרת כסף על כל קנייה.
מערכת המאפשרת סינון ומיון של כל המוצרים לפי פרמטרים המוגדרים על ידי בעל האתר. בעל האתר בוחר את הפרמטרים המתאים לו לסינון אפשרויות בחנות הוירטואלית, ולאחר מכן לגולש יש אפשרות לסנן את התוצאות באתר בשביל להקל בבחירת המוצר המתאים ביותר עבורו.
מערכת המאפשרת שליטה מלאה בכל הקשור לניהול הזמנות באתר. במערכת ניתן לנהל סטטוס הזמנה של הלקוח (הזמנה שנשלחה, ביצוע, הזמנה שולמה ועוד). ובנוסף, לשלוח ללקוח מייל עם עדכון סטטוס ההזמנה שלו.
מודל אפשרויות משלוח מתקדמות מאפשר ללקוח להגדיר את דמי המשלוח שלו לפי משקל של מוצרף איזורים בארץ או בחו"ל, ולהגדיר דמי משלוח שונים בהתאם למחיר מינימום ומחיר מקסימום בסל קניות של כל לקוח.
הזמנה דרך הטלפון המאפשרת התקשרות עם בעל האתר לביצוע רכישה.הלקוח אשר קנה את המוצר יכול לבחור באופציה של הזמנה טלפונית בכדי שבעל האתר יוכל לחזור אליו ולבצע את החיוב דרך הטלפון, כך בעל האתר יוכל ללוות את הלקוח בעת תהליך הרכישה של המוצר.
מערכת המאפשרת ניהול מלא של שרשרת האספקה באופן מקוון. ניהול ספקים מאפשר ניהול מגוון תהליכים עסקיים בין הספק ללקוח. כמו- הזמנות, ניהול משלוחים, אפשרויות שליחת מוצרים בהזמנה בהתאם לספק המוכר את אותו המוצר ועוד. ($ בתשלום)
מערכת דוחות העוקבת אחר הפעילויות באתר. מערכת דוחות מאפשרת מעקב ושיטה מלאה אחרי פעולות באתר, ניתן להוציא מגוון רחב של דוחות בכדי לעקוב אחר הפעילות באתר כמו: כניסות, הזמנות, מוצרים, יוצרי קשר, הכנסות ועוד.
מודל של מוצרים דומים מאפשר לנו בדף מוצר מציג ללקוחותינו מוצרים דומים למוצרים האחרונים שצפו בהם. ובנוסף, מאפשר להם לצפות במוצרים האחרונים שהם ביקרו בהם. אפשרות נוספת וייחודית שניתן לבצע באתר היא בחירת מוצרים משלימים ללקוח. מודל זה מאפשר לנו להציג מוצרים נוספים ללקוחות ולהגדיל מכירות.
מערכת ניהול המאפשרת התחברות של משתמשים לאתר באמצעות משתמש וסיסמא שבעל האתר מגדיר ,מאפשרת זיכרון של כל פרטי המתשמש והצגת הסטוריית הזמנות של לקוחות. בנוסף, בעל האתר יכול להגדיר את ההרשאות והיכולות לפי סוגי משתמשים. ($ בתשלום)
בעת בניית חנות וירטואלית בטואול ישנה אפשרות להציג את מקור הגעת המכירות. לאחר הקמת אתר ובעת תחילת הפעילות שלו אחד הדברים החשובים מצד הניהול הוא הצגת מקור הגעת המכירות, במערכות של טואול באופן אוטומוטי בעת בניית אתר מערכת זו מגיעה ללקוחותינו בכדי לעזור ליעילות האתר ומקסום יכולות המכירה.
מערכת מתקדמת המאפשרת הוספה של מאפיינים ותוספות למוצר. הוספת מאפיינים ותוספות למוצרים באתרך חשובים לתהליך המכירה של המוצרים, הוספת המאפיינים והתוספות מאפשרים ללקוח לקבל את כל המידע שהוא צריך לפני סיום הרכישה שלו באתרך.
בעת הקמת אתר בטואול בעל העסק מקבל מערכת ניהול קופונים מתקדמת. באמצעות המערכת תוכלו ליצור ולבצע ניהול קופונים בצורה פשוטה וקלה. המערכת כמו כן מאפשרת הצגה ישירה של הקופונים בחנות הוירטואלית, ובאמצעות הגדרות של הקופונים תוכלו לבצע תזמון של קופון מתאריך תחילתו ועד סופו.
כחלק מהקמת חנות וירטואלית בטואול ישנה מערכת ניהול מלאי.המטרה של מערכת ניהול המלאי היא לשמור על רמת מלאי אופטימלית, לעקוב אחר הסחורה במהלך שינועה בין מיקומים שונים, לקבל פריטים חדשים, לנהל תהליכי מחסן כגון איסוף, אריזה ומשלוח, למנוע התיישנות וקלקול של מוצרים, ולוודא שאף פעם לא יחסרו מוצרים במלאי.
logo בניית אתרים