1. דף הבית
  2. קידום אתרים
  3. קידום ממומן

קידום ממומן - ניהול קמפיין בגוגל Adwords

טואול מעניקה לך את האפשרות לעשות קידום ממומן וניהול קמפייין בגוגל Adwords

שיביאו לכם את הלקוחות הפוטנציאלים וישימו אתכם במקומות הראשונים בגוגל

פעילות אונליין ברשת

היום כל בעל עסק כבר יודע כי פעילות אונליין ברשת האינטרנט היא חלק בלתי נפרד מהצלחת העסק. הלקוחות שלכם מחפשים אתכם באינטרנט, הצרכן הישראלי מתעניין בגוגל לגבי שירותים ומוצרים. מכאן נובעת החשיבות של הופעת אתרכם בתוצאות ראשונות במנועי חיפוש.

לקוחות פוטנציאליים

חברתנו תדאג שאותם לקוחות פוטנציאליים יגיעו אל האתר שלכם ויהפכו ללקוחותיכם ולא של מתחריכם.

גוגל ADWORDS

הופעה בתוצאות ראשונות בגוגל באופן מיידי וללא קידום אורגני אפשרית ע"י קידום ממומן (גוגל adwords)

קמפיין מקצועי

ניהול מקצועי של הקמפיין הוא המפתח להצלחה, למיתוג עסקי נכון ובעיקר לרווחים. עם הצוות המקצועי והמנוסה תתחילו במהרה לפרסם את אתרכם, תקבלו חשיפה גדולה תחת מילות המפתח שיבחרו לאחר מחקר, מספר הפניות יגדלו, ובסופו של יום תגדילו את המכירות ואת הפעילות העסקית.

תקציב מוגדר מראש

בעל האתר מגדיר סכום יומי שהוא מוכן להשקיע. גולשים המתעניינים במוצר/שירות מסויים ייתקלו במודעה וברגע שילחצו המודעה ירד הסכום שהוגדר לקליק מתוך התקציב המוגדר.

תפוקה גבוהה

המטרה היא ששיעור ההקלקות יהיה הכי גבוה ביחס לתקציב אותו משקיעים.

השאירו פרטים

ונשמח לחזור בהקדם

PPC - מה אנחנו מציעים

  • אנחנו בחברת 2all יודעים כי ניהול קמפיין בגוגל adwords הוא מקצוע לכל דבר.
  • אנחנו מספקים שירותי ניהול קמפיינים ממומנים במנועי החיפוש של גוגל עם צוות מקצועי ומנוסה, צוות שיודע להביא תוצאות. כל קמפיין מטופל באופן אישי תוך הגדרת יעדים, מטרות והצגת תוצאות. המטרה שלנו היא הגדלת יחסי ההמרה שלכם והחזר מהיר של ההשקעה.
  • המומחים של חברת 2all יעניקו לכם שירות מקצועי, עדכונים שוטפים וליווי לכל אורך הדרך עד להשגת תוצאות מקסימליות וכל המטרות אותן קבענו לקמפיין המוצלח שלכם.

למה כדאי לבחור ניהול מקצועי לקמפיין?

ניהול קמפיין בגוגל adwords תוכלו לבצע גם בעצמכם אך צפוי כי ללא ניסיון מתאים תגלו במהרה שאתם מוציאים יותר כסף מאשר מרווחים. הניסיון שלנו מאפשר לכם לדלג על השלב ההתחלתי ולהתחיל מיד מנקודת מוצא גבוהה וטובה יותר. כבר מהרגע הראשון אתם יודעים שהתקציב שלכם מנוהל נכון ומושקע במילות המפתח המתאימות ביותר והמניבות ביותר.


המטרה היא לבנות את הקמפיין בצורה נכונה לאורך זמן על מנת לשלם תקציב נמוך לקליק ולהופיע במיקומים מצויינים.


הכול מסכימים כי בכדי לנהל נכון פרויקט קידום ממומן בגוגל יש להכיר היטב את מערכת הפרסום, לדעת איך לנסח ולעצב כל מודעה, לבנות נכון את המודעה, לנתח את הנתונים וכך להביא למקסימום רווחים, שיפור מתמיד של הביצועים והשגת המטרות שלכם.ניהול קמפיין בגוגל adwords עם צוות 2all יכול לחסוך לכם בעלויות ולהביא רווחים גבוהים יותר.


צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.

logo בניית אתרים