קידום אתרים באופן עצמאי

בניתם אתר, מה עכשיו? כולם צריכים לדעת עליו!

איך תגרמו לאתר להיות פופולארי ולמשוך אליו כמה שיותר גולשים ?
לפניכם מדריך קצר ומספר כלים חשובים שיעזרו לכם לעשות קידום אתרים תוך מספר ימים.

כולם רוצים להיות ראשונים בגוגל, הרעיון העיקרי אחרי הסוד, מעבר לאתר טוב עם תכנים טובים, הוא הרבה לינקים המפנים לאתרך, בעיקר לינקים מאתרים חזקים, ובעיקר לינקים שמילת המפתח שמפנה היא מילת המפתח אותה אתם מעוניינים לקדם.
 
אבל ... חוץ מגוגל, יש עוד המון דרכים לגרום לגולשים אכותיים להיכנס לאתרך ולבצע קידום אתרים. הנה מספר דרכים:
 
1) יש לכם פייסבוק? טוויטר? גוגל פלוס? מקושרים? אם לא, כדאי שתפתחו, כיום ידוע לכל שקידום במנועי חיפוש מושפע מרשתות חברתיות, כדאי להשקיע. הוסיפו את כתובת האתר המקורית בפרופיל שלכם. עכשיו צרפו את כל החברים ברשת החברתית ושלחו להם הודעה על האתר. מומלץ לפתוח קבוצה/ דף לאתר שלכם ולהזמין כמה שיותר חברים אליה.
 
2) יש לכם כתובת דוא"ל? בנו חותמת והכניסו כמה שורות על האתר עם קישור ישיר אליו. אין לכם כתובת דוא"ל? שלחו לכל רשימת התפוצה מייל עם הזמנה לבקר באתר החדש שלכם.
 
3) משתתפים בפורומים? יש אלפי פורומים בכל תחומי עניין ברשת וכדאי להשתתף ולהגיב כמה שיותר. בכל פורום ניתן להוסיף חותמת אישית קבועה בהודעה עם כתובת האתר. הוסיפו את כתובת האתר בתחתית כל הודעה ובגוף ההודעה אם אפשר ומותר.
 
4) הירשם לקבוצת בניית אתרים בטואול בפייסבוק. הצטרף כחבר לקבוצה והכנס כמה מילים על אתרך.
 
5) רישום האתר באינדקסים יכול להביא לאתר המון גולשים שיגיעו דרך אינדקסים אלו ומביא לקידום במנועי חיפוש.
 
6) עברתם על כל הרשימה? לא לדאוג. יש אין סוף אתרים כאלו שניתן להזין אליהם את כתובת אתרכם. כנסו לגוגל וחפשו "הוספת אתר" . כל אחת מהתוצאות מפנה לדף "הכנסת פרטי אתרך" או "הוספת אתר" לאינדקסים ואתרים ברשת בחינם!
 
7) יש לכם חברים עם אתרי אינטרנט? תבקשו מהם להחליף קישורים, הם יכניסו לאתרם קישור המפנה לאתרכם ואתם תכניס קישור אליהם. תזמינו חברים לבנות אתר בטואול ככה תוכלו להחליף קישורים עם הרבה אתרים.בניית אתרים בטואול זה כיף!
 
8) מדפיסים כרטיסי ביקור? פליירים? מעטפות? לא לשכוח להוסיף את כתובת האתר. זכרו - אתר האינטרנט שלכם הוא הכתובת שלכם בכל מקום בעולם!
* לאלו שלא רוצים להשקיע והם רק בתחילת הדרך, אפשר להדפיס כרטיס ביקור במדפסת ביתית ולחלק לחברים ולמי שפוגשים. 
 
זוהי התחלה טובה. נסו להשקיע כמה שיותר זמן בהתחלה על קידום האתרים והווכחו לראות איך האתר מתקדם ומגדיל את מספר הכניסות שלו מדי יום.
דעו כי הקידום אינו קורה בין לילה אך הסבלנות וההתמדה משתלמת.
 
אם יש לכם עוד עצות ודרכים לקידום האתר, נשמח לדעת עליהן ולהוסיף ברשימה.
logo בניית אתרים