מודולים ותוספות במערכת ניהול

אנו ב2all מעניקים לכם מגוון תוספים ושירותים, ביניהם תוספים שפיתחנו בעצמנו.

המודולים יהפכו את אתרך מבסיסי למקצועי יותר.

חלון פופ אפ- POP UP

חלון קופץ למסך.
חלון זה הוא כלי פרסום יעיל אותו בעל האתר דואג להקפיץ בכדי למשוך את תשומת לב הגולשים.

במערכת שלנו ניתן לעצב את חלון הפופ- אפ באופן עצמאי ואף לבחור באילו עמודים הוא יופיע. מערכת ניהול חלון הפופ- אפ הינה קלה ונוחה מאוד לשימוש.

חלון פופ אפ- POP UP
מערכת ניהול תוכן לבניית אתרים

מאמרים מומלצים

אבטחת SSL רוחבית להגנה מלאה על האתר. אבטחת SSL, קיצור של Secure Socket Layer, הינו פרוטוקול של תקשורת מוצפנת בין מחשבים המאפשר תקשורת מאובטחת ביניהם. פרוטוקול אבטחה מאוד פופולארי וחשוב ברשת האינטרנט. ($ בתשלום)
קידום אורגני לאתר בכדי לשפר את האתר, למקסם את החשיפה בגוגל ולהיות בדף ראשון. קידום אורגני הוא הדרך לבסס את אתר העסק שלך בגוגל לאורך שנים. קידום אורגני בגוגל ישמור את השפעתו לאורך שנים ללא קשר לתקציב של אותו הזמן.
הגדרות נגישות מתקדמות לנוחות כל המשתמשים באתר חברת טואול פיתחה במיוחד תוספת הנגשה ברמה איכותית וגבוהה. תוספת זו פותחה על מנת לאפשר לבעלי לקויות (כמו- לקות ראיה,שמיעה, תנועה או לקות למידה), לגלוש באתר ביעילות ובצורה נוחה וטובה ובעצם להנגיש להם את האתר לשימוש. ($ בתשלום)
מערכת ליצירת טפסים רספונסיביים לאתר בתבניות מוכנות בשיטת drag&drop. המערכת מאפשרת להכניס מבחר גדול של סוגי שדות, ולעצב אותם ובעצם לבנות בעצמך את הטופס בממשק משתמש קל ופשוט לתפעול.
מערכת הניהול של טואול היא מערכת ניהול מסוג drag&drop עם מעל ל-1000 פיצ'רים ומודלים המובנים בממשק הניהול המעדכנת פיתוחים וטכנולוגיות חדשות באופן שוטף. במערכת הזו תוכלו לבנות ולהתאים אישית כל חלק באתר עם בונה חזותי וידידותי למשתמש. באמצעות המערכת תקבלו מגוון אפשרויות לאתרכם שיעניקו לכם יתרון משמעותי מול המתחרים שלכם.
מערכת המנהלת את האייקונים בתפריטים השונים הקיימים באתר.מערכת לניהול אייקונים המאפשרת לנהל את כל האייקונים הקיימים באתר לכל סוגי התפריטים הקיימים במערכת הניהול שלנו. כמו- בחירת סמל לאייקון או בחירת תמונה ספציפית. המערכת מאפשרת לך לנהל את האייקונים בתפריט באופן עצמאי.
מערכת דוחות בזמן אמת. במערכת זו ניתן לראות כניסות של גולשים בזמן אמת לפי השעה בה הם נכנסו, מהיכן הם הגיעו לאתר (כניסה ישירה או דרך דף חיצוני), כתובת ה-IP ממנו נכנס הגולש ועוד. בנוסף, ניתן להציג סיכום שבועי/ חודשי לפי סה"כ הגולשים באתר, גולשים ייחודיים וכמות הדפים שנצפו.
אפשרות הוספת מוצרים למוצר ללא הגבלה.בעת הקמת אתר חנות וירטואלית בטואול ישנה האופציה להוסיף סרטונים למוצר דרך יוטיוב ללא הגבלה. הוספת סרטונים למוצרים באתרך תתן ללקוח מידע על שירותייך ואת האפשרות לראות את המוצר בסרטון ,תאפשר להם להתרשם ממנו ולקבל עליו מידע מקסימלי .
logo בניית אתרים