מודולים ותוספות במערכת ניהול

אנו ב2all מעניקים לכם מגוון תוספים ושירותים, ביניהם תוספים שפיתחנו בעצמנו.

המודולים יהפכו את אתרך מבסיסי למקצועי יותר.

התממשקות חנות וירטואלית למערכת דיוור SENDPULSE

SENDPULSE הינה פלטפורמת אוטומציה שיווקית ליצירת קמפיינים בדוא"ל ו-SMS המתאפשרת באמצעות מערכת דיוור דרך אינטגרומט/MAKE. מערכת המספקת שיווק באימייל, CRM לניהול לקוחות ופעולות אוטומציה שונות. מערכת זו עוזרת להלעאת הרווחים ולחווית משתמש גבוהה של הלקוחות. במערכת זו ניתן לשלוח מעל 15,000 הודעות, לבצע התראות דחיפה באינטרנט , צ'אט- בוטים ועוד. 

באמצעות פלפטרומת SENDPULSE ניתן לבצע את הפעולות הבאות: 

1. שירותי שליחת מייל- בעזרת SENDPULSE ניתן לשלוח מיילים ללקוחות בקלות ובמהירות. הפלטפורמה מציעה עורך ליצירת אימיילים נוח ופשוט באמצעות מערכת של גרירה ומשיכה ליצירת תבניות דוא"ל מקצועיות ללא צורך בכישורים טכניים או ידע בתכנות. בנוסף, ניתן להתאים באופן אישי את המיילים בהתאם לרשימת אנשי הקשר שלך ולפנות לכל לקוח באופן אינדיבידואלי, ניתן למלא טופס חכם ולהגדיר שדות טקסט הניתנים להחלפה בהתאם לכל לקוח ולקוח. 


2. ניהול מערכת CRM- ניהול של ערוצי התקשורת שלך בצורה יעילה במקום אחד. כך ניתן לשלוט בקלות על העסקאות ולקהל על התקשורת שלך עם לקוחותיך. באמצעות מערכת CRM ניתן לקבל הזמנות, איסוף נתונים של לקוחות, בניית רשימת לקוחות, בניית קמפיינים שיווקים והכל בפלטפורמה אחת! מערכת זו מסייעת לאחסן את כל נתןני הלקוחות והלעצים את המכירות. 


3. בניית דפי נחיתה- באמצעות פלטפורמה זו ניתן לבנות דפי נחיתה במהירות ובקלות בעזרת פלטפורמה של גרירה ושחרור אלמנטים וליצור דף נחיתה מעוצב מקצועי בזמן קצר מאוד. ניתן לשתף את הקישורים עם לקוחות חדשים ובכך גם לקדם את הדף. דרך דף הנחיתה ניתן לתקשר עם הלקוחות באמצעות אימייל, SMS, צ'אט-בוט והכל בפלטפורמה אחת. 


4. צ'אט-בוטים- באמצעות הצ'אטבוט ניתן לנגדיר תשובות אוטומטיות ללקוחות בכל איזורי המכירה והתמיכה - באתר, פייסבוק, אינסטגרם, ווצאפ ועוד. הצ'אטבוט מסייע ליעול משימות נוספות בעסק, לתת תמיכה ללקוחות 24/7 ועוזר להפחית על עומס העבודה באמצעות ניהול הצ'אטבוט שלך בצורה נכונה. באמצעות בניית צ'אטבוט ניתן ליצור זרימות של תשובות אוטומטיות ותשובות מותאמות אישית בהתאם לשאלות הלקוח. 


התממשקות חנות וירטואלית למערכת דיוור SENDPULSE
התממשקות למערכת דיוור

מאמרים מומלצים

רב מסר הינה מערכת דיוור משוכללת ומערכת ליצירת דפי נחיתה איכותיים ומעוצבים. המערכת מסייעת ליצור בקלות מיילים והודעות פייסבוק בעיצוב לפי בחירת הלקוח, יצירת דפי נחיתה מקצועיים בקלות ובמהירות, יצירת טפסים, תהליכי שיווק אוטומטיים, נתונים ומידע על רשימת התפוצה והמיילים ועוד
אקטיב טרייל הינה מערכת דיוור אלקטרוני וניוזלטר המיועדת לשליחת מיילים ו-SMS ללקוחות. בנוסף, המערכת מעניקה מענה חכם ומתקדם לעסקים ומכילה פעולות אוטומציה משודרגות לעבודה יעילה ועוד מגוון פעולות המציעות פתרונות יעילים לעסקים המעוניינים לבצע שיווק דיגיטלי מתקדם ומסייע לחיזוק קשר עם לקוחות החברה.
התממשקות למערכת דיוור LEMLIST מאפשרת אוטומציה של מיילים לקהל היעד שלך. ניתן להגדיר מראש את המייל ואת העיצוב שלו , לכוון את המייל באופן אוטומטי ולהגדיר מייל לפי שם פרטי של הלקוח ועוד. ניתן לייעל פעילויות יצירת לידים דרך ערוצי תקשורת בפלטפורמה אחת.
התממשקות למערכת דיוור GETRESPONSE מאפשרת יצירת אוטומציות של שיווק בדוא"ל. המערכת מציעה איסוף רשומות וכתובות של דוא"ל מהלקוחות, מענה ושליחה אוטומטי, עיצוב מודעות שיווק לפי תבניות מוכנות מראש, ניתוח נתונים ודוחות ועוד. למערכת קיימת תמיכה למיילים בעברית.
מערכת המעניקה אינטגרציה מלאה לתקשור עם לקוחות בזמן אמת ולשיפור המכירות באתר ע"י תקשורת פרסונאלית ואוטומטית. המערכת הינה מערכת חכמה בכדי להבין את הלקוחות ולהגיב לפעולות גם באופן אוטומטי. המערכת מאפשרת גם בניית פופ אפים, מיילים והודעות SMS. ($ בתשלום)
מערכת SMOOVE הינה מערכת מתקדמת המציעה פעולות אוטומציה להקלת ההתנהלות העסק עם הלקוחות. ניתן לנהל מערכת יחסים בין העסק ללקוח בקלות ובפשטות. ניתן לייצר דפי נחיתה, הודעות SMS אוטומטיות, בניית תהליכים אוטומטיים פשוטים ועוד.
SENDGRID הינה מערכת פופולארית המיועדת לשליחת מיילים ועיצובם מכל הסוגים באמצעות כלים שהמערכת מעניקה המובנה דרך API. המערכת מציעה אינטגרציה פשוטה לכל הפלטפורמות האפשריות ומערכת הניהול של טואול.
ACTIVECAMPAIGN הינה מערכת המעניקה כלים לשיווק במייל דרך אוטומציות ובנוסף בעלת מערכת CRM מתקדמת לניהול לקוחות וייצור חווית לקוח גבוהה. המערכת מתממשקת למערכת הניהול של טואול.
MAILCHIMP הינה מערכת דיוור בינלאומית מתקדמת הכוללת סט עשיר של כלים טכנולוגיים המיועדים לניהול רשימות תפוצה, שיווק, פרסום ועוד. המערכת מבעצת התממשקות למערכת הניהול של טואול.
התממשקות למערכת חיצונית אינטגרומט או בשמה השני MAKE, מאפשרת לבצע פעולות באופן אוטומטי ולקדם אוטומציה למספר רב של פעולות. בין הפעולות שהפלטפורמה מציעה היא מערכות דיוור, שליחת הודעות SMS, מערכות לניהול לקוחות CRM, בניית דפי נחיתה, צ'אטבוטים ועוד. ($ בתשלום)
logo בניית אתרים