מודולים ותוספות במערכת ניהול

אנו ב2all מעניקים לכם מגוון תוספים ושירותים, ביניהם תוספים שפיתחנו בעצמנו.

המודולים יהפכו את אתרך מבסיסי למקצועי יותר.

התממשקות חנות וירטואלית למערכת דיוור ACTIVECAMPAIGN

ACTIVECAMPAIGN הינה מערכת המעניקה כלים לשיווק במייל, שיווק דרך אוטומציות ומערכת CRM לניהול לקוחות המתאפשרת באמצעות מערכת דיוור דרך אינטגרומט/MAKE, בכדי לייצר חווית לקוח גבוהה. 

במערכת זו ניתן לבצע את הפעולות הבאות : 

1. שליחת מייל המתאים לצורכי הלקוח- ניתן לשלוח הודעות וניוזלטרים ללקוחות באופו אישי, ניתן לבצע מיקוד של לקוחות לפי תחומי העניין שלהם. 


2. אוטומציה- ניתן להקל על ניהול השיווק דרך סדרת פעולות אוטומציה דרך הדוא"ל. ניתן לפלח אנשי קשר באופן פשוט ומהיר בכדי להפות את ניהול השיוק לאוטומטי. 


3.. הגדלת מכירות אוטומטיות- מאפשר לך למכור הרבה יותר. במערכת זו קיימת מערכת CRM לניהול לקוחות עם אוטומציה במייל ואוטומציה של מכירות. המערכת יכולה לשמור את כל נתוני הלקוחות, לעדכן עסקאות ולבצע מעקב באופן אוטומטי. 


4. ניתן לשלוח הודעה ללקוחות וליצור קשרים משמעותיים איתם - ניתן לענות על שאלות של לקוחות, להמליץ להם על מוצרים או לבקש משוב מהלקוח בדיוק ברגע בו הלקוחות מעורבים בתוך האתר. 


5. הגדלת המכירות באתר- ניתן ליצור תקשורת טובה בהתבסס על התנהגות גלישה והתנהגות רכישה של הלקוח. ניתן ליצור קשר עם כל לקוח ולקוח באופן אישי ולעקוב אחר נתוני הלקוח. 


6. להיות בקשר עם הלקוחות לאורך כל מחזור חיי הלקוח- דרך המערכת ניתן לקבל את הכלים הדרושים בכדי לגרום למכירה ראשונית מול לקוח חדש ולהגביר את הנאמנות למותג. ניתן למצוא את הלקוחות הפוטנציאלים הנכונים בכדי להגדיל את קהל היעד בחנות המקוונת. 


7. ניתן להתחבר וליצור קשר עםהלקוחות במקום אחד- מחבר בין כל ערוצי התקשורת בכדי לספק חווית לקוח מקסימאלית. יהיה ניתן לעקוב במקום אחד אחר ההתקשרות עם הלקוח במייל, בהודעות טקסט, צ'אט חברתי ועוד. 

התממשקות חנות וירטואלית למערכת דיוור ACTIVECAMPAIGN
התממשקות למערכת דיוור

מאמרים מומלצים

רב מסר הינה מערכת דיוור משוכללת ומערכת ליצירת דפי נחיתה איכותיים ומעוצבים. המערכת מסייעת ליצור בקלות מיילים והודעות פייסבוק בעיצוב לפי בחירת הלקוח, יצירת דפי נחיתה מקצועיים בקלות ובמהירות, יצירת טפסים, תהליכי שיווק אוטומטיים, נתונים ומידע על רשימת התפוצה והמיילים ועוד
אקטיב טרייל הינה מערכת דיוור אלקטרוני וניוזלטר המיועדת לשליחת מיילים ו-SMS ללקוחות. בנוסף, המערכת מעניקה מענה חכם ומתקדם לעסקים ומכילה פעולות אוטומציה משודרגות לעבודה יעילה ועוד מגוון פעולות המציעות פתרונות יעילים לעסקים המעוניינים לבצע שיווק דיגיטלי מתקדם ומסייע לחיזוק קשר עם לקוחות החברה.
התממשקות למערכת דיוור LEMLIST מאפשרת אוטומציה של מיילים לקהל היעד שלך. ניתן להגדיר מראש את המייל ואת העיצוב שלו , לכוון את המייל באופן אוטומטי ולהגדיר מייל לפי שם פרטי של הלקוח ועוד. ניתן לייעל פעילויות יצירת לידים דרך ערוצי תקשורת בפלטפורמה אחת.
התממשקות למערכת דיוור GETRESPONSE מאפשרת יצירת אוטומציות של שיווק בדוא"ל. המערכת מציעה איסוף רשומות וכתובות של דוא"ל מהלקוחות, מענה ושליחה אוטומטי, עיצוב מודעות שיווק לפי תבניות מוכנות מראש, ניתוח נתונים ודוחות ועוד. למערכת קיימת תמיכה למיילים בעברית.
מערכת המעניקה אינטגרציה מלאה לתקשור עם לקוחות בזמן אמת ולשיפור המכירות באתר ע"י תקשורת פרסונאלית ואוטומטית. המערכת הינה מערכת חכמה בכדי להבין את הלקוחות ולהגיב לפעולות גם באופן אוטומטי. המערכת מאפשרת גם בניית פופ אפים, מיילים והודעות SMS. ($ בתשלום)
SENDPULSE זוהי פלטפורמת אוטומציה שיווקית ליצירת קמפיינים בדוא"ל ו-SMS. מערכת זו מספקת שיווק לאימייל, ניהול לקוחות CRM ופעולות אוטומציה שונות כמו צ'טבוטים ובניית דפי נחיתה במהירות. באמצעות המערכת ניתן לשלוח מעל 15,000 הודעות.
מערכת SMOOVE הינה מערכת מתקדמת המציעה פעולות אוטומציה להקלת ההתנהלות העסק עם הלקוחות. ניתן לנהל מערכת יחסים בין העסק ללקוח בקלות ובפשטות. ניתן לייצר דפי נחיתה, הודעות SMS אוטומטיות, בניית תהליכים אוטומטיים פשוטים ועוד.
SENDGRID הינה מערכת פופולארית המיועדת לשליחת מיילים ועיצובם מכל הסוגים באמצעות כלים שהמערכת מעניקה המובנה דרך API. המערכת מציעה אינטגרציה פשוטה לכל הפלטפורמות האפשריות ומערכת הניהול של טואול.
MAILCHIMP הינה מערכת דיוור בינלאומית מתקדמת הכוללת סט עשיר של כלים טכנולוגיים המיועדים לניהול רשימות תפוצה, שיווק, פרסום ועוד. המערכת מבעצת התממשקות למערכת הניהול של טואול.
התממשקות למערכת חיצונית אינטגרומט או בשמה השני MAKE, מאפשרת לבצע פעולות באופן אוטומטי ולקדם אוטומציה למספר רב של פעולות. בין הפעולות שהפלטפורמה מציעה היא מערכות דיוור, שליחת הודעות SMS, מערכות לניהול לקוחות CRM, בניית דפי נחיתה, צ'אטבוטים ועוד. ($ בתשלום)
logo בניית אתרים