מודולים ותוספות במערכת ניהול

אנו ב2all מעניקים לכם מגוון תוספים ושירותים, ביניהם תוספים שפיתחנו בעצמנו.

המודולים יהפכו את אתרך מבסיסי למקצועי יותר.

התממשקות חנות וירטואלית למערכת דיוור SMOOVE

SMOOVE הינה מערכת אוטומציות מתקדמת המסייעת לכל עסק לנהל מערכת יחסים עם קהל היעד שלו המתאפשרת באמצעות מערכת דיוור דרך אינטגרומט/MAKE.

באמצעות מערכת וז ניתן לנהל תקשורת שיווקית עם הלקוחות בקלות ובפשטות. 
ניתן לייצר דפי נחיתה, ליצור ניוזלטרים, לבנות קמפיינים של מיילים ו-SMS ולבנות תהליכים אוטומטיים שחוסכים בזמן. מה המערכת מאפשרת? 

 1. שיווק במייל- שיווק במייל מסייע לחזק את הקשר עם הלקוחות. באמצעות שליחת מיילים, יצירת רשימה של אנשי קשר רלוונטיים לפי פילוח, יצירת קמפיינים של מיילים ועוד.
  דיוור אלקטרוני מאפשר לבצע את כל הפעולות האלו בקלות ובפשטות ואף לשפר את האינטרקציה שלך עם הלקוחות שלך.

 2. אוטומציה שיווקית- אוטומציה שיווקית מאפשרת לחסוך בזמן עבודה. אוטומציה מאפשרת לנהל את תהליכי התקשורת היומיומיים בקלות ובנוחות באמצעות המערכת שתעשה זאת בשבילך ותחסוך לך בזמן יקר.
  באמצעות המערכת ניתן להגדיר הודעות אוטומטיות, יצירת מסלול לקוח אוטומטי, אפשרויות טרגוט של לקוחות, ניתוח נתונים בקלות, פתרונות חכמים להגדלת המכירות ועוד. 

 3. בניית דפי נחיתה- המערכת מציעה את האפשרות לייצר דפי נחיתה מקצועיים לעסק מבלי להוציא תקציבים גבוהים.
  ניתן לעצב דף נחיתה מקצועי בהתאמה אישית באמצעות תבניות מעוצבות, טפסים, פופ אפ ועוד והכל במערכת אחת בקלות וביעילות. 

 4. שליחת SMS- מערכת SMS אוטומטית בכדי להגיע ללקוחות שלך בכל זמן ובכל מקום.
  ניתן לשלוח SMS מותאם אישית לכל לקוח ולקוח. המערכת מציעה עוד מגוון רחב של אפשרויות כמו: שליחת SMS אוטומטי ומותאם אישית, ניתוח נתונים של לקוחות להגדלת מכירות, ניהול מאגר הלקוחות באמצעות רשימות בכדי לספק חווית משתמש נוחה ומותאמת אישית, יצירת קמפיינים חכמים לשיפור חווית המשתמש.

 5. פורטל קורסים- המערכת מאפשרת הקמה של פורטל קורסים אונליין ללא תלות בזמן ובמקום. באמצעות המערכת ניתן לחלק בקלות את הקורסים לפי שיעורים או פרקים, לתזמן את חשיפת הקורס או את התוכן, ניתן להגביל את כמות האנשים שיצפו בקורסים באמצעות איזור אישי לכל לקוח, שליטה מלאה בנתונים ועוד. 


התממשקות חנות וירטואלית למערכת דיוור SMOOVE
התממשקות למערכת דיוור

מאמרים מומלצים

רב מסר הינה מערכת דיוור משוכללת ומערכת ליצירת דפי נחיתה איכותיים ומעוצבים. המערכת מסייעת ליצור בקלות מיילים והודעות פייסבוק בעיצוב לפי בחירת הלקוח, יצירת דפי נחיתה מקצועיים בקלות ובמהירות, יצירת טפסים, תהליכי שיווק אוטומטיים, נתונים ומידע על רשימת התפוצה והמיילים ועוד
אקטיב טרייל הינה מערכת דיוור אלקטרוני וניוזלטר המיועדת לשליחת מיילים ו-SMS ללקוחות. בנוסף, המערכת מעניקה מענה חכם ומתקדם לעסקים ומכילה פעולות אוטומציה משודרגות לעבודה יעילה ועוד מגוון פעולות המציעות פתרונות יעילים לעסקים המעוניינים לבצע שיווק דיגיטלי מתקדם ומסייע לחיזוק קשר עם לקוחות החברה.
התממשקות למערכת דיוור LEMLIST מאפשרת אוטומציה של מיילים לקהל היעד שלך. ניתן להגדיר מראש את המייל ואת העיצוב שלו , לכוון את המייל באופן אוטומטי ולהגדיר מייל לפי שם פרטי של הלקוח ועוד. ניתן לייעל פעילויות יצירת לידים דרך ערוצי תקשורת בפלטפורמה אחת.
התממשקות למערכת דיוור GETRESPONSE מאפשרת יצירת אוטומציות של שיווק בדוא"ל. המערכת מציעה איסוף רשומות וכתובות של דוא"ל מהלקוחות, מענה ושליחה אוטומטי, עיצוב מודעות שיווק לפי תבניות מוכנות מראש, ניתוח נתונים ודוחות ועוד. למערכת קיימת תמיכה למיילים בעברית.
מערכת המעניקה אינטגרציה מלאה לתקשור עם לקוחות בזמן אמת ולשיפור המכירות באתר ע"י תקשורת פרסונאלית ואוטומטית. המערכת הינה מערכת חכמה בכדי להבין את הלקוחות ולהגיב לפעולות גם באופן אוטומטי. המערכת מאפשרת גם בניית פופ אפים, מיילים והודעות SMS. ($ בתשלום)
SENDPULSE זוהי פלטפורמת אוטומציה שיווקית ליצירת קמפיינים בדוא"ל ו-SMS. מערכת זו מספקת שיווק לאימייל, ניהול לקוחות CRM ופעולות אוטומציה שונות כמו צ'טבוטים ובניית דפי נחיתה במהירות. באמצעות המערכת ניתן לשלוח מעל 15,000 הודעות.
SENDGRID הינה מערכת פופולארית המיועדת לשליחת מיילים ועיצובם מכל הסוגים באמצעות כלים שהמערכת מעניקה המובנה דרך API. המערכת מציעה אינטגרציה פשוטה לכל הפלטפורמות האפשריות ומערכת הניהול של טואול.
ACTIVECAMPAIGN הינה מערכת המעניקה כלים לשיווק במייל דרך אוטומציות ובנוסף בעלת מערכת CRM מתקדמת לניהול לקוחות וייצור חווית לקוח גבוהה. המערכת מתממשקת למערכת הניהול של טואול.
MAILCHIMP הינה מערכת דיוור בינלאומית מתקדמת הכוללת סט עשיר של כלים טכנולוגיים המיועדים לניהול רשימות תפוצה, שיווק, פרסום ועוד. המערכת מבעצת התממשקות למערכת הניהול של טואול.
התממשקות למערכת חיצונית אינטגרומט או בשמה השני MAKE, מאפשרת לבצע פעולות באופן אוטומטי ולקדם אוטומציה למספר רב של פעולות. בין הפעולות שהפלטפורמה מציעה היא מערכות דיוור, שליחת הודעות SMS, מערכות לניהול לקוחות CRM, בניית דפי נחיתה, צ'אטבוטים ועוד. ($ בתשלום)
logo בניית אתרים