בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 

                                                                                       
 
    דף הבית-עדכונים
    דרושים!
    נארוטו, מה זה?
    בליץ', מה זה?
    נארוטו צפייה ישירה
    נארוטו שיפודן צפייה ישירה
    נארוטו סרטים 1-7
    נארוטו אובות
    נארוטו-מדריך עיניים
    מדריך האקאטסוקי
    ביג'ו וג'ינצ'וריקי
    נארוטו- סימני ידיים
    נארוטו שירי פתיחה
    פארודיות ופאן ארט- נארוטו
    בליץ' צפייה ישירה
    בליץ' סרטים
    מדריך גזעים - בליץ'
    Death Note - מחברת המוות לצפייה ישירה
    פורום Shippuden Fan
    קרדיטים...!
    צרו קשר!
עדכונים:
עברנו דירה!!!
AniMe-Fanss.blogspot.com
לא יהיו עדכונים נוספים בקרוב..:)
 
 
 
 
הביג'ו !!!
הביג'ו - מידע כללי:
ביג'ו (Bijuu), או 'השדים בעלי הזנבות', הינם תשעה שדים אשר מסתובבים ברחבי עולם השינובי. למעשה, הם עשויים מצ'אקרה דחוסה וחיה ומכונים 'מפלצות צ'אקרה'. כוחו של הביג'ו נמדד על פי מספר הזנבות שלו. הביג'ו החזק ביותר, הוא הביג'ו בעל תשעה זנבות; ואילו הביג'ו החלש ביותר, הוא הביג'ו בעל הזנב האחד.עקב כוחם הכביר וחסר הגבולות, מדינות השינובי שאפו להניח את ידיהם על כוחם ולשלוט בהם, והכל - במטרה להשתמש בהם כנשקים נגד המדינות העוינות.
עם תום המלחמות, האשיראמה סנג'ו, שודאי הוקאגה, הצליח להשתלט על הביג'ו בזכות הקקאי גנקאי שברשותו, המוקוטון, וחילק אותם בין המדינות האחרות, על מנת לייצב את איזון הכוחות בינם והן במטרה להשליט שלום ברחבי העולם.
מאחר וכוחם היה רב, המדינות לא הצליחו להשתלט על הביג'ו, ולכן פעלו על פי שיטה שונה - חתימתם של מפלצות הצ'אקרה בתוך גופם של בני אדם. ידועות מספר טכניקות המאפשרות לחתום את היצורים הללו ב'מארחים', כשביניהן היא השיקי פוג'ין של נאמיקאזה מינאטו, יונדאימה הוקאגה. כמו כן, כפי שקיימת טכניקה החותמת את הביג'ו, קיימת גם טכניקה אשר מוציאה את הביג'ו. טכניקה זו משומשת על ידי מנהיג האקאטסוקי, פיין, ומאלצת את הביג'ו להשתחרר מגופו של המארח, מה שמוביל למותו של הג'ינצ'וריקי, ולהחתם בשנית בתוך פסל מאסיבי בעל תשעה עיניים. חשוב לציין כי ביג'ו שמסתובב חופשי, חלש יותר מביג'ו שכלוא בתוך מארח, מהסיבה הפשוטה שעם הזמן, הביג'ו מאבד מהאינטלגנציה שלו והופך לחיה פראית וטיפשה.

הביג'ו:
איצ'יבי נו שוקאקו (Ichibi No Shukaku):

הופעה ראשונה במאנגה - פרק 134
הופעה ראשונה באנימה - פרק 78 (עונה ראשונה).
שוקאקו הינו שד דמוי טאנוקי. הוא הביג'ו בעל הזנב האחד, וכן הביג'ו החלש ביותר מבין התשעה. נאמר כי שוקאקו הוא במקור נשמה מושחטת של נזיר מסונאגאקורה, שהפכה לשד. יכולותיו של שוקאקו סובבות סביב שליטה בחול ובאלמנט הרוח. מארחו האחרון של שוקאקו היה גאארה, בנו של הקאזקאגה הרביעי וכיום היורש שלו; אולם לאחר שנלכד על ידי חבר האקאטסוקי דאיידארה, הוא הוצא מגופו של גאארה ונחתם בפסל, מה שהביא למותו של גאארה.

ניבי נו נקומאטה (Nibi no Nekomata):

הופעה ראשונה במאנגה - פרק 313.
הופעה ראשונה באנימה - פרק 72- שיפודן
נקומאטה הינו הביג'ו בעל שני הזנבות. משמע - הביג'ו השני הכי חלש מבין התשעה. נקומאטה לוקח את דמותו של חתול בוער ועצום מימדים, בעל היכולת לשחרר פיצוצי אש רבי עוצמה. לפני לכידתו וחתימתו לתוך הפסל על ידי אירגון האקאטסוקי, מארחו של נקומאטה הייתה ני יוגיטו, קונואיצ'י מקומוגאקורה.

סאנבי (Sanbi):

הופעה ראשונה במאנגה - פרק 317.
הופעה ראשונה באנימה - פרק 92-שיפודן
סאנבי הוא הביג'ו השלישי הכי חלש, בעל שלושת הזנבות. הוא לוקח את דמותו של יצור דמוי צב ענקי. בעבר, הוא היה חתום בשינובי צעיר מקיריגאקורה, אך כפי הנראה השתחרר ממנו, ובכך הביא למותו של הג'ינצ'וריקי הנער, מאחר וכשדאיידארה וטובי מגיעים ללכוד אותו, הוא הסתובב חופשי. מהסיבה הזו, הוא הרבה פחות חכם מביג'ו אחרים, וכן גם חלש יותר. יכולותיו לא נחשפו, אך סביר להניח שהוא שולט בסויטון. על אף גודלו העצום, סאנבי די מהיר. הוא נלכד יחסית בקלות על ידי חברי האקאטסוקי דאיידארה וטובי ונחתם בפסל.
 
יונבי (Yonbi):

הופעה ראשונה במאנגה - ארטבוק.
הופעה ראשונה באנימה - לא הופיע אבל הוזכר... אם מישהו יודע להודיע-שיפודן
יונבי הוא הביג'ו בעל ארבעת הזנבות. על פי דבריו של הושיגאקי קיסאמה, יונבי מסוגל לשלב בין אלמנטים על מנת ליצור אלמנטים חדשים, כאלו שנדיר לראותם מחוץ לקקאי גנקאי. נחשפה רק יכולת אחת מיכולותיו של יונבי, והיא השליטה ביוטון, אלמנט הלבה. הג'ינצ'וריקי שלו היה נווד בשם רושי, שלא השתייך לאף כפר. את המשימה ללכוד את יונבי קיבלו אוצ'יהא איטאצ'י והושיגאקי קיסאמה, אך קיסאמה הביס אותו בכוחות עצמו. בדומה לאחרים, יונבי גם הוא נחתם בפסל, מוביל למותו של רושי.

גובי - Gobi: ( היי דומה לך! :)

הופעה ראשונה במאנגה - ארטבוק.
הופעה ראשונה באנימה - ארטבוק
גובי הוא הביג'ו בעל חמשת הזנבות, בעל מראה המשלב בין סוס לדולפין. הג'ינצ'וריקי של גובי היה שינובי בשם האן, שהשתייך במקור לאיוואגאקורה. אקאטסוקי הצליחו ללכוד את האן, ולחתום את גובי בפסל.

רוקובי - Rokubi :

הופעה ראשונה במאנגה - ארטבוק.
הופעה ראשונה באנימה - 144-שיפודן
רוקובי הוא הביג'ו בעל ששת הזנבות, הלוקח את דמותה של חשופית. הג'ינצ'וריקי של רוקובי היה שינובי בשם אוטאקאטה, שהשתייך במקור לקיריגאקורה. אקאטסוקי הצליחו ללכוד את אוטאקאטה, ולחתום את רוקובי בפסל.

שיצ'יבי - Shichibi :

הופעה ראשונה במאנגה - ארטבוק.
הופעה ראשונה באנימה - אם מישהו יודע להודיע-שיפודן
שיצ'יבי הוא הביג'ו בעל שבעת הזנבות, הלוקח את דמותו של החרק קאבוטומושי. הג'ינצ'וריקי של שיצ'יבי הייתה קונואיצ'י בשם פו, שהשתייכה במקור לטאקיגאקורה. אקאטסוקי הצליחו ללכוד את פו, ולחתום את שיצ'יבי בפסל.
 
האצ'יבי (Hachibi):

הופעה ראשונה במאנגה - פרק 413.
הופעה ראשונה באנימה - פרק 143- שיפודן
האצ'יבי הוא הביג'ו בעל שמונת הזנבות, ולכן הוא הביג'ו השני החזק ביותר מבין התשעה. האצ'יבי לוקח את דמותו של השד אושי אוני. על אף שלא נראה למה בדיוק האצ'יבי מסוגל, ידוע כי הוא מסוגל לשחרר פיצוצי צ'אקרה טהורה, בדומה לקיובי. מארחו היה אחיו הצעיר של הראיקאגה הנוכחי של קומוגאקורה, קיראבי. את המשימה ללכוד את קיראבי, קיבלו קבוצת טאקה, תחת הנהגתו של אוצ'יהא סאסוקה. האצ'יבי טרם נחתם בפסל על ידי האקאטסוקי.

 
 יוקו נו קיובי (Youkou No Kyuubi):

הופעה ראשונה במאנגה - פרק 1.
הופעה ראשונה באנימה - פרק 1.
הביג'ו החזק ביותר מבין התשעה, בעל תשעת הזנבות. קיובי לוקח את דמותו של שועל אימתני עצום מימדים. לא ידוע בדיוק באיזה אלמנט קיובי שולט, אך הוא נראה משחרר פיצוצי צ'אקרה טהורה. חשוב לציין כי לקיובי יש כמות חסרת גבולות של צ'אקרה. הוא התקיף בעבר את קונוהא, אך נחתם על ידי יונדאימה הוקאגה באוזומאקי נארוטו שרק נולד באותה התקופה.
 
 אזעקת, ספוילרים!
 
 
הסחת דעת מהספוילר!! ( מי שצריך )
 איפה כתוב kage bonshin nu jutsu עם הרבה טעויות??..... גלה ואולי תזכה ב 15 כאפות!!!!!kage bonshin nu jutsu !! :)
 V
kagebonshinnu jutsukagebonshinnu jutsukagebonshinnujutsukagbonshinjutsukafbonzhurnocrapoopnujutsukagebonshinnujutsu
 lala lalalala lili lalalala loop loop lalalala loop lalalalalalalala loop lala loop loop lala loop loop lalalala loop lili loop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 ג'ובי - Jubi

הופעה ראשונה במאנגה - פרק 467.
הופעה ראשונה באנימה - ?
ג'ובי הביג'ו המקורי, החזק ביותר, אשר השליט טרור ברחבי העולם עד שנחתם בריקודו סנין על ידי הנזיר עצמו. ג'ובי נראה כיצור גדול מימדים, בעל עשרה זנבות ועין אחת בלבד הנראת כעין רינ'גאן עם תשעה טומואה של שארינגאן. הצ'אקרה שלו הייתה כה מרושעת, שריקודו סנין חשש שכשימות, ג'ובי ישתחרר ויזרע הרס בעולם פעם נוספת. לכן, לפני מותו הוא פיצל את הצ'אקרה של ג'ובי לתשעה חלקים, לתשעה ביג'ו נפרדים, ואת הגוף עצמו חתם בירח באמצעות צ'יבאקו טנסיי.
כל הזכויות שמורות לשיפודן פאן (http://Shippuden-Fan.xwx.co.il) אלא אם כן נאמר אחרת ע"י מנהל האתר.
 
בכל הזכויות שמורות הכוונה לשם האתר. כל מה שהעתקנו מאתרים אחרים אינו זכות שמורה לנו ולכן נציין קרדיטים במקרה הצורך...