בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 

                                                                                       
 
    דף הבית-עדכונים
    דרושים!
    נארוטו, מה זה?
    בליץ', מה זה?
    נארוטו צפייה ישירה
    נארוטו שיפודן צפייה ישירה
    נארוטו סרטים 1-7
    נארוטו אובות
    נארוטו-מדריך עיניים
    מדריך האקאטסוקי
    ביג'ו וג'ינצ'וריקי
    נארוטו- סימני ידיים
    נארוטו שירי פתיחה
    פארודיות ופאן ארט- נארוטו
    בליץ' צפייה ישירה
    בליץ' סרטים
    מדריך גזעים - בליץ'
    Death Note - מחברת המוות לצפייה ישירה
    פורום Shippuden Fan
    קרדיטים...!
    צרו קשר!
עדכונים:
עברנו דירה!!!
AniMe-Fanss.blogspot.com
לא יהיו עדכונים נוספים בקרוב..:)
 
 
 
אקאטסוקי- Akatsuki
 
בשורות הכחולות ישנם ספוילרים אלא אם כן אתם יודעים כבר על כל דמויות האקאטסוקי... סמנו בכדי לראות

אקאטסוקי, שפירושו "ירח אדום", הוא ארגון טרור אשר מורכב מתשעה אנשים. חברי הארגון הם פושעים ברמה S אשר רובם עזבו את כפרם בשל רצח והשמדה. לבינתיים, ישנם 3 חברי אקאטסוקי פעילים, בזמן שסאסורי, קאקוזו, הידאן, דאידארה, איטאצ'י ופיין נהרגו בקרב וקונאן עזבה. לאחר מותו של סאסורי, חבר חדש בשם טובי נכנס לארגון. בהמשך, טובי התגלה בתור אוצ'יהא מאדארה, והוא היחידי בארגון חוץ מקונאן, אשר ראה ונפגש עם פיין. בנוסף לכך, דו השיח שהתפתח בין מאדארה לבין פיין היה דומה לשיחה בגובה העיניים, ולא נראה כאילו פיין הוא המנהיג של מאדארה.
תוכניתו של ארגון האקאטסוקי מורכבת משלושה שלבים:
השלב הראשון הוא לגייס ככל שיותר כספים בכדי לקנות את האמצעים לשלב השני. השלב השני הוא יצירת ארגון שכירי החרב הראשון בהיסטוריה על ידי השימוש בכל הכסף שנאסף בשלב הראשון. כפרי השינובי חייבים להרוויח כסף בשביל המדינות שלהם. בכדי להרוויח כסף, הכפרים צריכים מלחמה. אך זמן המלחמות כבר נגמר, והסכום של הכסף המגוייס על ידי כפרי השינובי צנח מאוד. כפרי השינובי הגדולים הצליחו לשרוד את הצניחה בגלל התדמית הגבוהה שלהם והכמות הגדולה של ההזמנות והמשימות אשר מגיע אליהם. אך למרות זאת, כפרי השינובי הקטנים לא היו בעלי תדמית כל כך גבוהה, ונכנסו למשבר כלכלי. הארצות של אותם הכפרים גזלו להם את התקציב, והרבה שינובי נשארו ללא כסף. מצב של אותם הכפרים היה לא טוב גם בזמן שלום, ואם תצוץ מלחמה, הם לא יספיקו להגיב כל כך מהר. וכאשר מלחמה צצה, מופיע ארגון שכירי החרב, אקאטסוקי. הארגון אינו משתייך לשום כפר או ארץ, אך יכול לספק לפי הצורך את כמות השינובי הדרושה להגנת הכפר במחיר נמוך יותר מאשר של כפרי השינובי הגדולים. בגלל כוחם העצום של האקאטסוקי, והמחיר הנמוך אותו הם מציעים, כל ההזמנות יפנו אליהם, וגם כפרי השינובי הגדולים יקרסו תחת משבר כלכלי. במוקדם או במאוחר, כולם יתחילו להסתמך על האקאטסוקי, בזמן שהם יוצרים עוד ועוד מלחמות על ידי הביג'ו. בסופו של דבר, כל המלחמות יתנהלו תחת השלטון של האקאטסוקי, ואז יגיע תורו של השלב האחרון- שליטה עולמית.
בנוסף לכך, כאשר פיין לא היה במפגש עם האקאטסוקי, הוא סיפר כי מטרתו היא ליצור קינג'וטסו עוצמתי בעזרת הביג'ו שחתם, ולתת לעולם להרגיש את הכאב בכדי להשיג שלום עולמי.
מטרתו של האקאטסוקי דורשת את האיסוף של כל הביג'ו והג'ינצ'וריקי שיש וחתימתם בפסל. עד כה, לאקאטסוקי יש את כל הביג'ו חוץ מבעלי שמונת ותשעת הזנבות. בכדי לחתום את הביג'ו, מנהיג האקאטסוקי משתמש בטכניקה 'גנריו קיו פוג'ין'. קודם, הוא מזמן את הפסל בעל הפנים ושתי הידיים. כאשר כל חברי האקאטסוקי ניצבים על האצבעות של הפסל, הם מתחילים לשחרר כמות צ'אקרה מסוימת כך, שכל הכמות הכוללת תהיה שווה לכמות הצ'אקרה של אותו הביג'ו. דרושים שלושה ימים ושלושה לילות בכדי לסיים את הטכניקה הזו. כאשר החתימה מסתיימת, העיניים של הפסל נפתחות, ובאחת מהן מופיע אישון, מה שמסמל כי הביג'ו נחתם בהצלחה. אם הביג'ו חתום בתוך ג'ינצ'וריקי, אז אותו הג'ינצ'וריקי מת.

לבוש:
גלימה
הגלימה של חברי האקאטסוקי היא שחורה, ובעלת עננים אדומים עליה. החלק הפנימי של הגלימה בצבע אדום. הגלימה היא ארוכה ובעלת צווארון גבוה המכסה את כל הגוף מהרגליים ועד האף.טבעת
לכל חבר אקאטסוקי ישנה טבעת שונה אשר מסמלת את מיקומו על הפסל שחותם את השדים. ככל הנראה, טבעות אלה חשובות מאוד לאקאטסוקי. את זה אפשר לראות בחיפושיו של דאדיארה אחר ידו התלושה בקרב נגד קאקאשי רק בגלל שעליה הייתה הטבעת. בנוסף לכך, טובי הצליח להתקבל לארגון בזכות מציאת הטבעת של סאסורי אחרי מותו. כאשר אורוצ'ימארו עזב את הארגון, הוא לקח את הטבעת איתו. זה מנע את החלפתו, ומאז ישנם רק תשעה חברים בארגון.מגן מצח
חברי ארגון האקאטסוקי השאירו על עצמם את מגני המצח של הכפר ממנו הם ברחו או סולקו. אך את המגנים האלה חוצה שריטה אשר מסמלת את ההתנתקות שלהם מהכפר.זוגות:
במסע שלהם אחרי כסף, ג'ינצ'וריקי או משהו אחר, האקאטסוקי מתחלקים לזוגות לפי הסדר שמהניג האקאטסוקי קבע. המנהיג בדרך כלל מחלק את הזוגות בחוכמה ומתחשב בסגנון הלחימה והיכולות של השינובי בכדי לתת להם שותף ראוי ומתאים.

איטאצ'י וקיסאמהאוצ'יהא איטאצ'י והושיגאקי קיסאמה הם זוג בארגון האקאטסוקי. שניהם חזקים מאוד, ובעלי יחס טוב אחד כלפי השני. קיסאמה נוהג בכבוד ממש רב לאיטאצ'י, ואף מחשיב את עצמו כבעל הדרגה הנמוכה יותר בקבוצה.

דאידארה וסאסורידאידארה וסאסורי הם זוג לשעבר בארגון האקאטסוקי. שניהם מתאפיינים באומנותם. דאידארה משתמש בפסלי חימר מתפוצצים, בזמן שסאסורי משתמש בבובות לחימה. שניהם חושבים כי עסקם היא האומנות האמיתית, וכל פעם נכנסים לויכוח על הוכחת נכונות ההשקפה שלהם. דאידארה מחשיב את עצמו כבעל דרגה נמוכה יותר משל סאסורי, ומרגיש כלפיו כבוד רב. בסופו של דבר, סאסורי מת, ואחריו גם דאידארה.

דאידארה וטובידאידארה וטובי הם זוג בארגון האקאטסוקי. טובי בדרך כלל נלהב במיוחד, ומתנהג כמו ילד. העובדה הזאת לפעמים מעצבנת את דאידארה שרוצה להראות לטובי מה הוא חבר אקאטסוקי אמיתי, ולשמש לו לדוגמא. למרות ההעלבות השטותיות הרבות של טובי כלפי דאידארה, הוא נוהג כלפיו בכבוד רב.
כל הזמן שבו טובי היה שותפו של דאידארה, הוא לא גילה לו את זהותו האמתית, ואף זייף את התנהגותו של ילד קטן. רק לאחר שדאידארה מת, טובי חשף את זהותו (שהיא אוצ'יהא מאדארה).

הידאן וקאקוזוהידאן וקאקוזו הם זוג בארגון האקאטסוקי. הם מרגישים אחד כלפי השני יחס מעניין במיוחד. הידאן מאמין גדול בדתו, ומתעב את העובדה שקאקוזו מאמין רק בכסף. לעומת זאת, קאקוזו מתרגז כל פעם אחרי שהידאן מעצבן אותו עם דתו על ידי פולחנים ארוכים ותפילות ממושכות. למרות היחס הזה אחד כלפי השני, הידאן וקאקוזו שותפים טובים בהחלט.
הידאן וקאקוזו משתייכים לקבוצה אחת בשל יכולתיהם המיוחדות. הידאן מאמין בדת הג'אשין, מה שמקנה לו אלמוותיות מוחלטת, בזמן שקאקוזו משתמש בג'וטסו הנקרא 'ג'יונגו' מה שמאפשר לו להיות בעל חמישה לבבות, כולל הלב שלו, אותם הוא יכול להחליף כל הזמן. הטכניקות של קאקוזו הרסניות מאוד, אבל בשל העובדה שהידאן לא יכול למות, הוא לא צריך לפחד ולהיזהר לא לפגוע בו, מה שמאפשר להם להלחם ביחד ביעילות וכזוג, להיות כמעט בלתי מנוצחים.

*ספוילרים למי שלא ראה את סאגת פיין בנארוטו שיפודן!
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?
Sup?


פיין וקונאןפיין וקונאן הם זוג בארגון האקאטסוקי. הם שותפים מאז ילדותם, ויחסם די טוב אחד כלפי השני. בגלל שהם מכירים אחד את השני היטב מאז ילדותם, הם יכולים להלחם ביחד ללא כל בעיה, ולתמוך אחד בשני בעזרת הידע שלהם אחד על השני. למעשה פיין הוא בעצם 6 גופות-ששת הדרכים של פיין... פיין האמיתי הוא נאגאטו והשש האחרים הם גופות שהוחיו בעזרת ג'וטסו מיוחד שנותן לנאגאטו לשלוט בהם.

כל הזכויות שמורות לשיפודן פאן (http://Shippuden-Fan.xwx.co.il) אלא אם כן נאמר אחרת ע"י מנהל האתר.
 
בכל הזכויות שמורות הכוונה לשם האתר. כל מה שהעתקנו מאתרים אחרים אינו זכות שמורה לנו ולכן נציין קרדיטים במקרה הצורך...