בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 

                                                                                       
 
    דף הבית-עדכונים
    דרושים!
    נארוטו, מה זה?
    בליץ', מה זה?
    נארוטו צפייה ישירה
    נארוטו שיפודן צפייה ישירה
    נארוטו סרטים 1-7
    נארוטו אובות
    נארוטו-מדריך עיניים
    מדריך האקאטסוקי
    ביג'ו וג'ינצ'וריקי
    נארוטו- סימני ידיים
    נארוטו שירי פתיחה
    פארודיות ופאן ארט- נארוטו
    בליץ' צפייה ישירה
    בליץ' סרטים
    מדריך גזעים - בליץ'
    Death Note - מחברת המוות לצפייה ישירה
    פורום Shippuden Fan
    קרדיטים...!
    צרו קשר!
עדכונים:
עברנו דירה!!!
AniMe-Fanss.blogspot.com
לא יהיו עדכונים נוספים בקרוב..:)
 
 
 
 
ג'ינצ'וריקי !!!
ג'ינצ'וריקי - מידע כללי:
הג'ינצ'וריקי (Jinchuriki), או ה'מארחים', הינם בני האדם שמארחים בתוכם את הביג'ו.
בזכות העובדה שהם מאכלסים בתוכם את המפלצות הללו, הג'ינצ'וריקי זכו ביכולות מסוימות כמו התחדשות מהירה וכדומה.לג'ינצ'וריקי יש יכולות היחודיות להם בלבד, בהתאם לביג'ו אותו הם מארחים בגופם. כאשר ג'ינצ'וריקי משחרר את כוחו של הביג'ו שבו, הכוח משתחרר בצורת זנבות. לרב, הג'ינצ'וריקי מאבד שליטה על הביג'ו, אך קיראבי, הג'ינצ'וריקי של הביג'ו בעל שמונת הזנבות, הגיע לרמת שליטה כה גבוהה על האצ'יבי, עד שהוא לא מאבד משפיותו כאשר הוא משתנה לביג'ו שלו במלואו.

הג'ינצ'וריקי הנותרים טרם נחשפו במאנגה עצמה, אך הם כן נראו על קולורספריד (Colorspread), דף צבוע, בתחילת אחד הפרקים. בדף הצבעוני נחשף כי הג'ינצ'וריקי לשעבר של סאנבי היה שינובי מקיריגאקורה; הג'ינצ'וריקי של יונבי היה שייך לאיוואגאקורה, וכך גם הג'ינצ'וריקי של הביג'ו בעל חמש הזנבות; הג'ינצ'וריקי של הביג'ו בעל שבעת הזנבות הגיע במקור מטאקיגאקורה, ולבסוף, הג'ינצ'וריקי האחרון שנותר, של הביג'ו בעל ששת הזנבות, לא נושא עליו את מגן המצח, ולכן אין לדעת לאיזה כפר השתייך.

הג'ינצ'וריקי:
גאארה - Gaara

הופעה ראשונה במאנגה - 35.
הופעה ראשונה באנימה - 20-נארוטו

כיום ידוע כגודאימה קאזקאגה של סונאגאקורה. בתחילה, גאארה היה צמא לשפיכת דמים, אך בהמשך, הוא התאמן קשה על מנת להגיע למה שהוא כיום - הקאגה של כפרו. גאארה איבד את שוקאקו, לאחר שהובס על ידי חבר האקאטסוקי דאיידארה ונחטף על ידו, אולם הוא שב לחיים בזכות צ'יאו, שהקריבה את חייה למענו.

ני יוגיטו (Nii Yugito)

הופעה ראשונה במאנגה - 312.
הופעה ראשונה באנימה - 71-שיפודן

קונואיצ'י מוכשרת וחזקה מקומוגאקורה. עצם היותה הג'ינצ'וריקי של הביג'ו ניבי נו נקומאטה, יוגיטו נאלצה לעבור אימונים מפרכים וקשים מאוד, אותם שנאה. אך האימונים אינם לשווא, הם נועדו על מנת למנוע מצב בו ניבי עלול לצאת משליטה ובכך לסכן את הכפר ותושביו. יוגיטו התמודדה עם הידאן וקאקוזו, אך לבסוף הובסה. היא מתה לאחר שניבי הוצא מתוכה ונחתם בפסל.

יאגורה - Yagura

הופעה ראשונה במאנגה - 420 (קולוספריד).
הופעה ראשונה באנימה - אם מישהו יודע להודיע-שיפודן
יאגורה היה אחד משני הג'ינצ'וריקים של קיריגאקורה, ביחד עם אוטאקאטה. הוא היה הג'ינצ'וריקי של סאנבי, הביג'ו בעל שלושת הזנבות, וכן היונדאימה מיזוקאגה של הכפר. יאגורה כיהן בתקופה בה הכפר כונה "ערפל הדם", ועל פי דברי הגודאימה מיזוקאגה של הכפר, הוא נשלט על ידי גנג'וטסו מגורם לא ידוע. הביג'ו שלו, סאנבי, נתפס על ידי אקאטסוקי, בעודו מסתובב חופשי באגם. הסיבה העומדת מאחורי העובדה שסאנבי הוסר מיאגורה עדיין לא ידועה, אך זה מה שהביא למותו של יאגורה עצמו. בנוסף,
יאגורה וקילרבי הם הג'ינצ'וריקים היחידים שיודעים לשלוט בביג'ו שלהם באופן מושלם.

רושי - Roushi

הופעה ראשונה במאנגה - 353.
הופעה ראשונה באנימה - 122-שיפודן
רושי הוא ג'ינצ'וריקי מבוגר, שקיבל את יונבי בגיל מאוד צעיר. הוא השתייך בעבר לאיוואגאקורה, אך כפי הנראה ננטש על ידי כפרו, יחד עם הג'ינצ'וריקי השני של הכפר. לפני שנלכד על ידי הושיגאקי קיסאמה ואוצ'יהא איטאצ'י, הוא טייל ברחבי העולם והתאמן בשליטה על הביג'ו שלו. בזכות כוחותיו של יונבי, רושי למד לשלוט ביוטון - אלמנט הלבה. על אף שרושי היה המטרה של איטאצ'י וקיסאמה, קיסאמה היה זה שהתמודד נגדו, והביס אותו ללא מאמץ רב מידי.

האן - Han
 אין תמונה ( למעלה בתמונה כל הג'ינצ'וריקים )
הופעה ראשונה במאנגה - 420 (קולוספריד).
הופעה ראשונה באנימה - ?
האן היה אחד משני הג'ינצ'וריקים של איוואגאקורה, ביחד עם רושי, ונראה כי השניים ננטשו על ידי כפרם. הוא היה הג'ינצ'וריקי של גובי - הביג'ו בעל חמשת הזנבות. האן נשא על עצמו שריון שמייצר אדים, וכן השתמש בג'וטסו אדים בעצמו. בשלב מסוים בחייו, האן נתפס על ידי האקאטסוקי, וגובי נחתם בפסל. מה שמוביל ישירות למותו של האן.

אוטאקאטה - Utakata
 אין תמונה
הופעה ראשונה במאנגה - 420 (קולוספריד).
הופעה ראשונה באנימה - 144-שיפודן
אוטאקאטה היה אחד משני הג'ינצ'וריקים של קיריגאקורה, ביחד עם יאגורה. בעל מראה מסתורי במיוחד, ולא נושא את מגן המצח שלו. אוטאקאטה היה הג'ינצ'וריקי של רוקובי - הביג'ו בעל ששת הזנבות. ואף השתמש בנינג'וטסו שקשור לבועות. בשלב מסויים בחייו, אוטאקאטה נתפס על ידי האקאטסוקי, ורוקובי נחתם בפסל. מה שמוביל ישירות למותו של אוטאקאטה.

פו - Fū
 אין תמונה
הופעה ראשונה במאנגה - 420 (קולוספריד).
הופעה ראשונה באנימה - X
פו היא הג'ינצ'וריקי של שיצ'יבי - הביג'ו בעל שבעת הזנבות - וכן קונואיצ'י לשעבר מטאקיגאקורה. בשלב מסויים בחייה, פו נתפסה על ידי האקאטסוקי, ושיצ'יבי נחתם בפסל. מה שמוביל ישירות למותה של פו.

קילרבי (Killerbee)

הופעה ראשונה במאנגה - 408.
הופעה ראשונה באנימה - 141-142- שיפודן
קילרבי הינו הג'ינצ'וריקי של הביג'ו בעל שמונת הזנבות, האצ'יבי, וכן אחיו הצעיר של הראיקאגה הנוכחי של קומוגאקורה. קילרבי, עצם היותו המארח של האצ'יבי, נאלץ לעבור אימונים מפרכים מאוד, וכתוצאה מכך הגיע לרמת שליטה מדהימה בכוחו של הביג'ו, מה שהופך אותו לג'ינצ'וריקי החזק ביותר עד כה. פרט ליכולות הנינג'יטסו הגבוהות שלו וכוחו של האצ'יבי, קילרבי הוא סייף יוצא מן הכלל, אשר משתמש בקרב בסגנון שבע חרבות. בנוסף, קילרבי ויאגורה הם הג'ינצ'וריקים היחידים שיודעים לשלוט בביג'ו שלהם באופן מושלם.

אוזומאקי נארוטו (Uzumaki Naruto)

הופעה ראשונה במאנגה - 1.
הופעה ראשונה באנימה - 1.

אוזומאקי נארוטו הוא הג'ינצ'וריקי של הביג'ו החזק ביותר מבין התשעה, יוקו נו קיובי, שנחתם בתוכו בעודו תינוק. בדומה לכפרי שינובי אחרים, תושבי קונוהא, פרט למעטים מאוד, התייחסו אל נארוטו כאל מפלצת. לכן, נארוטו יכל להבין את רגשותיו של גאארה, שקיבל את אותו היחס בדיוק מכפרו. בניגוד לג'ינצ'וריקי אחרים, שליטתו של נארוטו בכוחו של קיובי נמוכה מאוד, מאחר והוא מאבד את השליטה עליו ברגע שמשחרר שלושה זנבות.

אזעקת, ספוילרים!
 I
V
 
הסחת דעת מהספוילר!! ( מי שצריך )
                                                        kage bonshin nu jutsu!! >>>>>>>>>>>>>
                                        
מצא שלושה פרצופים כאלה :) אך שונים מכל האחרים גלה את שלושתם ואמור מה שונה בהם ואולי תזכו בפלוץ של אנטילופה בצנצנת!! ( שווה ) 
:):):):):):):):);):):):):):):):):):):):):):):):);):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):(:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
 llalalalala prip prip lu lu lalalalala prip prip lu lu lalalalalaaaaaaaaaaaa.. lalalaaaaaaaaaaaaaa.... lalalaaaaaaa...laliiiiiii...laloop lala loop la lopp stagadish!
 
 
 
אוזומאקי קושינה - Uzumaki Kushina אמא של נארוטו !!!!
הופעה ראשונה במאנגה - 382
הופעה ראשונה באנימה - 128-שיפודן

אוזומאקי קושינה הייתה זו שאיחסנה בחשאי את הקיובי בתוך גופה, לפני שהקיובי נחתם בנארוטו. היא נבחרה להיות הג'ינצ'וריקי של הקיובי בשל יכולותיה המיוחדות, המאפשרות לה לדכא את הצ'אקרה של הקיובי ולשלוט בו. היא מצאה את מותה לאחר שהקיובי השתחרר ותקף את קונוהא לפני שש עשרה שנים.


ריקודו סנין - Rikudō Sennin
הופעה ראשונה במאנגה - 373.
הופעה ראשונה באנימה - 128-שיפודן
מקים עולם השינובי, אשר פיתח את הנינג'וטסו המודרני ולפיכך גם היה לשינובי הראשון. הוא הושיע את העולם, לאחר שהתעמת עם ג'ובי, הביג'ו המקורי, וחתם אותו בתוכו. אך בסופו של דבר ריקודו סנין חשש שכשימות, ג'ובי עלול להשתחרר לחופשי. לכן, הוא פיצל את הצ'אקרה של ג'ובי לתשעה חלקים וחתם את גופו של הביג'ו בירח.
כל הזכויות שמורות לשיפודן פאן (http://Shippuden-Fan.xwx.co.il) אלא אם כן נאמר אחרת ע"י מנהל האתר.
 
בכל הזכויות שמורות הכוונה לשם האתר. כל מה שהעתקנו מאתרים אחרים אינו זכות שמורה לנו ולכן נציין קרדיטים במקרה הצורך...