בניית אתרים בחינם

      השראה מקבלים ממקום גדול e.n.l 

enl@outlook.co.ilהחברה מתמחה בהיי טק ובטאבלטים. 
סל מוצרים ראשי :                       

e.n.l

חברה חדשה בתחום ה- היי טק . כאן תוכלו לראות ולקנות את מוצרי החברה הגדולה הכוללים : I- BLACK וגם X WW . בנוסף תוכלו לראות את האודות. 

פרויקטי הנדל"ן המומלצים ברגע זה :
1. בלוך 23 גבעתיים- בלוך 23 הוא בניין מגורים מודרני בן 15 קומות המציע 57 דירות במבחר גדלים: 3 ו-4 חדרים ופנטהאוזים מרהיבים.הדירות בבניין נהנות ממפרט טכני גבוה ומתאפיינות בתכנון חכם ומדויק לטובת ניצול מקסימאלי של החללים השונים.
לפרטים : www.rogovin.co.il
2. רוגובין ביבנה - מרכז הקניות והבילוי של רוגובין נבנה בלב השכונה הירוקה ביבנה ויכלול חנויות מגוונות, שירותי בריאות – כללית ומכבי, בנקים – מזרחי ואוצר החייל, סופר-פארם, מסעדות, בתי קפה ועוד.
לפרטים : www.rogovin-yavne.co.il
3. שרונה תל אביב + שרונה מרקט - בשנת 2006 אושרה תכנית שכללה את שימורם של 36 בתים, והשבתם לחזותם בתקופת המושבה הטמפלרית. לצורך הרחבת רחוב קפלן הועתקו ממקומם חמישה מבנים טמפלרים במבצע הנדסי מורכב. מתחם שרונה משמש מרכז לתרבות, פנאי ולקניות ובמרכזו מרכז מבקרים המספר את תולדותיו רבי התהפוכות של המקום וחשיבותו כאתר מורשת לאומי.שרונה משלבת בין היסטוריה ארכיטקטונית מרשימה לחוויה עירונית דינמית ומהווה מרכז של תרבות, מסחר ובילוי באווירה שקטה. המושבה המחודשת כוללת פארק אורבני המשמר באופן מדויק את שלושים ושבעה המבנים המקוריים של המושבה הטמפלרית שנהפכו לבתי קפה, מסעדות, גלריות אמנות וחנויות ייחודיות.
לסרטון : 

Sarona 50min master 1
ביוטיוב.2. רוגובין ביבנה - 
טואול הקמת אתרי אינטרנט